Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W jaki sposób robi się dzieci... Warto przeczytać. Wyjaśnienie dzieciom, jak dzieci przychodzą na świat, to może być bardzo trudne. Niektóre z odpowiedzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W jaki sposób robi się dzieci... Warto przeczytać. Wyjaśnienie dzieciom, jak dzieci przychodzą na świat, to może być bardzo trudne. Niektóre z odpowiedzi."— Zapis prezentacji:

1

2 W jaki sposób robi się dzieci...

3 Warto przeczytać. Wyjaśnienie dzieciom, jak dzieci przychodzą na świat, to może być bardzo trudne. Niektóre z odpowiedzi po prostu: "Dzieci przynosi bocian„ wywołuje śmiech. Jedna para, wymyśliła coś kreatywnego, zabawniejszego od wszystkich. Są to kanadyjski fotograf Patrice Laroche i jego żona Sandra Denis. Seria fotografii zrobiona przez cały okres ciąży i podczas gdy jest to dość naciągane, ludziom na całym świecie najwyraźniej się podoba. Zdjęcia w internecie stały się dosłownie hitem. A oto wynik:

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 Jeśli Ci się spodoba, wyślij ten klip innemu przyjacielowi, czy uśmieje się także, że..... Si quieres suscribirte y recibir powerpoints gratis en tu pulsa aquíaquí


Pobierz ppt "W jaki sposób robi się dzieci... Warto przeczytać. Wyjaśnienie dzieciom, jak dzieci przychodzą na świat, to może być bardzo trudne. Niektóre z odpowiedzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google