Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W jaki sposób robi się dzieci... Warto przeczytać. Wyjaśnienie dzieciom, jak dzieci przychodzą na świat, to może być bardzo trudne. Niektóre z odpowiedzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W jaki sposób robi się dzieci... Warto przeczytać. Wyjaśnienie dzieciom, jak dzieci przychodzą na świat, to może być bardzo trudne. Niektóre z odpowiedzi."— Zapis prezentacji:

1

2 W jaki sposób robi się dzieci...

3 Warto przeczytać. Wyjaśnienie dzieciom, jak dzieci przychodzą na świat, to może być bardzo trudne. Niektóre z odpowiedzi po prostu: "Dzieci przynosi bocian„ wywołuje śmiech. Jedna para, wymyśliła coś kreatywnego, zabawniejszego od wszystkich. Są to kanadyjski fotograf Patrice Laroche i jego żona Sandra Denis. Seria fotografii zrobiona przez cały okres ciąży i podczas gdy jest to dość naciągane, ludziom na całym świecie najwyraźniej się podoba. Zdjęcia w internecie stały się dosłownie hitem. A oto wynik:

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 Jeśli Ci się spodoba, wyślij ten klip innemu przyjacielowi, czy uśmieje się także, że..... Si quieres suscribirte y recibir powerpoints gratis en tu email pulsa aquíaquí


Pobierz ppt "W jaki sposób robi się dzieci... Warto przeczytać. Wyjaśnienie dzieciom, jak dzieci przychodzą na świat, to może być bardzo trudne. Niektóre z odpowiedzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google