Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRZYWÓDZTWO AUTENTYCZNOŚĆ PODEJMOWANIE DECYZJI EGO LIDERA PUŁAPKI MENEDŻERSKIE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRZYWÓDZTWO AUTENTYCZNOŚĆ PODEJMOWANIE DECYZJI EGO LIDERA PUŁAPKI MENEDŻERSKIE."— Zapis prezentacji:

1

2 PRZYWÓDZTWO AUTENTYCZNOŚĆ PODEJMOWANIE DECYZJI EGO LIDERA PUŁAPKI MENEDŻERSKIE

3 Co usłyszą Uczestnicy? W WIELOBARWNYM, NIEPRZEWIDYWALNYM ŚWIECIE NAJSKUTECZNIEJ RADZĄ SOBIE DOJRZALI LUDZIE I DOJRZALI LIDERZY. BĄDŹ MISTRZEM SYNTEZY I „TRAFIANIA W PUNKT”. UNIKAJ SYNDROMU CHORĄGIEWKI NA WIETRZE I MIOTANIA SIĘ MIĘDZY SPRZECZNYMI DECYZJAMI. JAKO SZEF, ODPOWIEDZ SOBIE NA PYTANIE: DLACZEGO INNI MIELIBY ZA MNĄ PODĄŻAĆ? DLACZEGO KTOKOLWIEK MIAŁBY ZECHCIEĆ BYĆ CZŁONKIEM MOJEGO ZESPOŁU? INSPIRUJĄCY SZEF ZARAŻA SPOKOJEM I WEWNĘTRZNYM POUKŁADANIEM. WYSTRZEGAJ SIĘ LUDZI, KTÓRYCH ŻYCIEM STERUJĄ MECHANIZMY LĘKOWE.

4 Jaki jest przebieg spotkania? POMIĘDZY CIEPEŁKIEM A PANIKĄ. Znajduj zdrowy kompromis pomiędzy „kopem rozwojowym” a naturalną potrzebą bezpieczeństwa. POMIĘDZY STRATĄ A ZYSKIEM. Redukuj mechanizmy obronne. Pokazuj, co zespół może zyskać i sam nie bój się utraty. POMIĘDZY ELASTYCZNOŚCIĄ A SPÓJNOŚCIĄ. Unikaj pułapki kameleona. Nazwij własny, preferowany styl zarządzania i go udoskonalaj; tylko wtedy będziesz wiarygodny. POMIĘDZY POWAGĄ A NATURALNOŚCIĄ. Pokaż ludzką twarz szefa. Nie obawiaj się potknięć: konstruktywnie i z humorem podchodź do porażek. POMIĘDZY INTERESEM ZESPOŁU I ORGANIZACJI. Przygotuj się na samotność lidera. Często lider jest skazany na własną intuicję i indywidualną inicjatywę. Nie uciekaj od trudnych decyzji.

5 Dlaczego warto? Podsumowanie najnowszych koncepcji, lekcji, studiów przypadku i prowokacji z ostatniego kongresu menedżerskiego SHRM w Orlando. Kolejny krok w rozwoju lidera (w stosunku do standardów i klasycznych inspiracji menedżerskich). Wzmocnienie kultury zarządzania, opartej na świadomych, dojrzałych relacjach między ludźmi i zespołami.

6 O Szymonie DOŚWIADCZENIE KONFERENCYJNE: Mówca biznesowy od 1997 r, prowadził niemal 400 eventów dla grup do 1200 osób. POWER I ENERGIA: Wystąpienia Szymona są naszpikowane multimediami, błyskotliwymi eksperymentami i wynikami badań. CZUJ BIZNESOWY: Kopalnia biznesowych dobrych praktyk oraz antylekcji (ku przestrodze!). Mnóstwo prostych, łatwych do zapamiętania haseł i studiów przypadków. PEŁNE DOPASOWANIE: Uwzględnienie klimatu i scenariusza wydarzenia. Częste i nienachalne nawiązywanie do sytuacji danej branży i wyzwań Klienta. ZNAJOMOŚĆ NAJNOWSZYCH TRENDÓW: Wieloletni członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń biznesowych: ISPI, SHRM oraz ATD, z dostępem do najnowszych badań. OBECNOŚĆ W MEDIACH: Autor przeszło 60 artykułów, udzielił około 20 wywiadów, zapraszany jako ekspert przez biznesowe kanały telewizyjne. PRAKTYKA AKADEMICKA: Wykładowca Studium Podyplomowego przy SWPS w Warszawie w latach 2004-2008.

7 Kontakt CSA Celebrity Speakers ul. Heweliusza 11 p. 1405 80-890 Gdańsk marketing@speakers.pl +48 58 321 73 02 Centrum Szkoleniowe JET ul. Kopińska 31 02-327 Warszawa centrum@csjet.pl +48 22 822 25 31


Pobierz ppt "PRZYWÓDZTWO AUTENTYCZNOŚĆ PODEJMOWANIE DECYZJI EGO LIDERA PUŁAPKI MENEDŻERSKIE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google