Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W czasie nauki w ramach projektu już w pierwszej klasie odbyłem staż zawodowy w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Miałem bezpośredni kontakt z klientami,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W czasie nauki w ramach projektu już w pierwszej klasie odbyłem staż zawodowy w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Miałem bezpośredni kontakt z klientami,"— Zapis prezentacji:

1 W czasie nauki w ramach projektu już w pierwszej klasie odbyłem staż zawodowy w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Miałem bezpośredni kontakt z klientami, z którymi przeprowadzałem konsultacje, obserwowałem włosy i wykonywałem zabiegi fryzjerskie. Zapoznałem się z nowoczesnymi technikami keratynowego prostowania włosów i keratynowej odbudowy. Przeprowadzałem koloryzację i wykonywałem pasemka różnymi technikami.

2 Reprezentuję szkołę podczas Targów Pracy i Edukacji. Przed większą publicznością pokazuję swoje umiejętności czesząc, układając włosy chętnym klientkom. Wdrażam się do rozmowy z klientami, co przynosi mi wiele satysfakcji i dodaje odwagi.

3 Otaczam klienta opieką, udzielam wskazówek i porad dotyczących pielęgnacji włosów, doradzam jakich kosmetyków używać; Przeprowadzam diagnozę w celu opracowania planu działania przy zabiegach; Projektuję i dobieram fryzury do kształtu twarzy, sylwetki, stylu bycia; Posiadam wiedzę z zakresu fryzjerstwa i stosuję ją w praktyce; Jestem otwarty, łatwo nawiązuję kontakty, lubię ludzi; Staram się być odpowiedzialny.

4  Swoje umiejętności wykorzystuję nie tyko w szkole podczas zajęć praktycznych, ale, co jest dla mnie najważniejsze, w domu robiąc fryzury, wykonując zabiegi fryzjerskie, strzyżenia sąsiadom, znajomym, rodzinie.

5  Dumny jestem z fryzur, które wykonuję cioci, ostatnio uczesałem koleżanki na studniówkę. Strzygę kolegów, którzy przyprowadzają następnych klientów.  Dodatkową zaletą jest to, że za swoją pracę otrzymuję pieniądze, za które kupuję sprzęt i preparaty.

6 Moim największym marzeniem jest założenie własnego salonu, do którego będą przychodzić klienci z oczekiwaniami, które spełnię, będą wychodzić zadowoleni i będą do mnie wracać. Chciałbym spełniać swoje pasje i rozwijać zainteresowania fryzjerskie oraz szkolić się.

7 źródło: Z. Sumirska „Nowoczesne fryzjerstwo. Chemia, technologie, techniki” Cieszę się, że mogłem zaprezentować zawód, którego się uczę i który jest moją pasją. Mam nadzieję, że przybliżyłem oglądającym tematykę fryzjerstwa. Kocham swojego fryzjera


Pobierz ppt "W czasie nauki w ramach projektu już w pierwszej klasie odbyłem staż zawodowy w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Miałem bezpośredni kontakt z klientami,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google