Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pozytywnie zakręcone -rzecz o nas 

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pozytywnie zakręcone -rzecz o nas "— Zapis prezentacji:

1 Pozytywnie zakręcone -rzecz o nas 

2 Martyna Janowska-lider, odpowiedzialna w zespole za zaprezentowanie na apelu naszej drużyny, opracowanie menu i przygotowanie plakatów. . Martyna interesuje się tańcem. Jej hobby to rysowanie. Bardzo lubi pływać, jeździć na rowerze, na rolkach i na łyżwach, bo sprawia jej to radość. Uwielbia jeść owoce, a jej ulubiona potrawa to naleśniki. Nie lubi odkurzać. W wolnych chwilach spędza czas z przyjaciółmi lub wychodzi na dwór. Martyna to osoba niesamowicie pomysłowa, uczynna i przyjacielska.

3 Magda Bruzdowska- odpowiedzialna za promocję i reklamę naszej akcji w środowisku lokalnym.
Your Text here nulla facilisi. Magda interesuje się fotografią, a jej hobby to sport. Bardzo lubi rysować. Uwielbia jeść owoce, zwłaszcza czereśnie i mandarynki oraz warzywa, a najbardziej marchewki, pomidory i ogórki. Jej ulubionymi potrawami są spaghetti, zupa pomidorowa i ogórkowa. W wolnych chwilach jeździ na rolkach, bawi się ze swoimi pieskami albo wychodzi ze znajomymi. Często grywa w piłkę nożną, bo lubi gry grupowe. Magda to zabawna, miła, przyjacielska i wiecznie roześmiana dziewczyna.

4 Sylwia Rybka-odpowiedzialna za przygotowanie prezentacji i plakatów.
Sylwia to pogodna nastolatka, która lubi uprawiać sport ,a zwłaszcza jazdę na rolkach i piłkę nożną. Dzięki piłce dobrze się bawi i uczy się współpracy. Bardzo nie lubi naśmiewania się z innych. Zawsze ingeruje gdy to widzi. Interesuje się aktorstwem. Pochwalić się może pokaźną kolekcją pluszaków. To jej hobby. Jej ulubioną potrawą są naleśniki. W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi i czyta książki. Sylwia to osoba uparta, pracowita i uczynna.

5 Agnieszka Wierzbowska-odpowiedzialna za logo zespołu, pomoc w opracowaniu harmonogramu Festynu i menu. Agnieszka interesuje się sportem i tańcem. Jej hobby to rysowanie. Bardzo lubi jeździć na rolkach i rowerze. Nie lubi jeść suszonych owoców, za to świeże wręcz uwielbia. Za najlepszy owoc uważa mandarynkę. Jej ulubionym sportem jest piłka nożna i siatkówka. W wolnych chwilach tańczy, śpiewa, spotyka się z przyjaciółmi. .

6 Klaudia Matuszak-pomoc w przygotowaniu pokazu filmiku, zorganizowanie zabaw sportowych
Klaudia to wesoła trzynastolatka. Jej hobby to taniec. Najbardziej lubi siatkówkę, bo sprawia jej to dużą frajdę . Nie lubi koszykówki. Jej ulubionym owocem jest truskawka , a ulubiona potrawa to schabowy z ziemniakami, koperkiem i surówka. W wolnych chwilach lubi grać na komputerze (zachowując umiar) oraz jeździć na rowerze . .

7 Natalia Śliwińska-odpowiedzialna za przygotowanie ulotek.
Natalia interesuje się sportem, a jej hobby to muzyka. Uwielbia słodkie owoce, zwłaszcza mandarynki. Uważa, że smaczne są również marchewki. Bardzo lubi grać w siatkówkę. Jej ulubiona potrawa to zupa ogórkowa. W wolnych chwilach spaceruje. Natalia to osoba miła, przyjacielska, szalona i godna zaufania. .

8 Marta to osoba empatyczna, miła, i wesoła 
Marta Wernerowicz- odpowiada za dokumentowanie działań i redagowanie tekstu. Marta interesuje się tańcem i aktorstwem ,a jej hobby to sport. Lubi jeść owoce i większość warzyw. Uwielbia truskawki. W wolnych chwilach czyta ksiażki, tańczy, śpiewa i jeździ na rowerze. Twierdzi, że jest to ekologiczne i dobrze wpływa na zdrowie. Radość sprawia jej pomaganie innym. Bardzo lubi spędzać czas ze znajomymi, zwłaszcza aktywnie na świeżym powietrzu. Marta to osoba empatyczna, miła, i wesoła  .

9 Basia Małkiewicz-odpowiada za opracowanie zdrowego menu na Festyn oraz za przygotowanie ulotek.
Basia interesuje się sportem, zwłaszcza piłkę nożną i ping- pongiem. Jak sama twierdzi lubi go, ponieważ jest inny od reszty, oryginalny. Jej hobby to muzyka. Uwielbia jeść owoce (najbardziej brzoskwinię) oraz warzywa (kalafior), ale raz na jakiś czas, ma ochotę na coś słodkiego. W wolnych chwilach pomaga mamie i rozwija swoje zainteresowania. Jej ulubioną potrawą jest zupa pomidorowa. Basia to dziewczyna z humorem i energią. Jest bardzo towarzyska. To osoba, którą otacza grono przyjaciół. .

10 Renata Romanowska- Stempnik- nauczyciel przyrody, opiekun grupy.


Pobierz ppt "Pozytywnie zakręcone -rzecz o nas "

Podobne prezentacje


Reklamy Google