Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ODPŁATNO ŚĆ ZA SZKOLENIA : 500,00 Zł Kod kursu: PP/EdB/1/2015 SZKOLENIE KWALIFIKACYJNE DLA NAUCZYCIELI UPRAWNIAJ Ą CE DO NAUCZANIA PIERWSZEJ POMOCY W SZKOŁACH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ODPŁATNO ŚĆ ZA SZKOLENIA : 500,00 Zł Kod kursu: PP/EdB/1/2015 SZKOLENIE KWALIFIKACYJNE DLA NAUCZYCIELI UPRAWNIAJ Ą CE DO NAUCZANIA PIERWSZEJ POMOCY W SZKOŁACH."— Zapis prezentacji:

1 ODPŁATNO ŚĆ ZA SZKOLENIA : 500,00 Zł Kod kursu: PP/EdB/1/2015 SZKOLENIE KWALIFIKACYJNE DLA NAUCZYCIELI UPRAWNIAJ Ą CE DO NAUCZANIA PIERWSZEJ POMOCY W SZKOŁACH I PLACÓWKACH O Ś WIATOWYCH PŁATNOŚCI Wymagalną opłatę za kurs należy wpłić na poniższy rachunek bankowy: 77124047221111000048550963 (w tytule płatności należy wpisać: imię i nazwisko kursanta, kod kursu – PP/EdB/1/2015, termin szkolenia). Rejestracja drogą elektroniczną: http://elearning.zgde.pl/interface/bin/ (przy logowaniu postępuj zgodnie z poleceniami na ekranie).. WYMAGANIA DOTYCZĄCE PRZYJĘCIA NA KURS W szkoleniu mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych, innych placówek oświatowych oraz osoby z wykształceniem wyższym i przygotowaniem pedagogicznym. MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW Na kurs w danym terminie przyjmujemy maksymalnie 18 osób. Czas trwania (30 godz.) Edukacja na odległość (platforma e-learningowa) i dwa pełne dni zajęć stacjonarnych w godz. 9.00 – 19.00. Uwaga! Przed szkoleniem, uczestnik otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie elearningowej. Ten element kształcenia odbywa się poza uczelnią. Część edukacyjna wymagająca udziału w ćwiczeniach praktycznych i scenariuszach jest realizowana w siedzibie Krakowskiej Akademii i trwa 2 pełne dni. Egzaminy: egzamin pisemny (test wyboru - 30 pytań - wersja elektroniczna) egzamin praktyczny (resuscytacja osoby dorosłej- na fantomie elektronicznym) egzamin praktyczny (resuscytacja osoby pomiędzy 1 a 8 rokiem życia) egzamin praktyczny (usztywnianie kończyny g ó rnej)

2 Od sierpnia 2010 roku Wydział Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego prowadzi specjalistyczne szkolenie państwowe, którego celem jest uzyskanie przez słuchaczy państwowych kwalifikacji do nauczania pierwszej pomocy w szkołach i placówkach oświatowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2009 r., w sprawie przygotowania nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy (Dz. U. Nr 139 poz. 1132). PROCEDURA ZAPISÓW I ZASADY PŁATNOŚCI - zadzwoń, aby sprawdzić, czy w wybranym przez ciebie terminie są jeszcze wolne miejsca na szkoleniu (tel. 12 252 44 00 ) - podaj dane niezbędne w procesie zapisów (imię nazwisko, telefon, e-mail, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy), - pobierz ze strony KA (studia podyplomowe kwestionariusz kursanta (w formacie word lub pdf), - wypełnij kwestionariusz, - wyślij kwestionariusz e-mailem (oryginał dostarcz do działu rekrutacji/zabierz z sobą na szkolenie), -dokonaj wpłaty za szkolenie, aby mieć zagwarantowane miejsce. Dane do logowania na stronie: http://elearning.zgde.pl/interface/bin/http://elearning.zgde.pl/interface/bin/ (wybierz formę doskonalenia którą jesteś zainteresowany). ZASADY OTRZYMYWANIA MATERIAŁÓW DO SAMODZIELNEJ NAUKI Materiały edukacyjne są przekazywane słuchaczowi po odnotowaniu płatności za szkolenie (najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem kursu). Materiały edukacyjne – książki i prezentacje, kursant pobiera w formacie pdf z naszej platformy e-learning. MATERIAŁY OTRZYMYANE PRZEZ UCZESTNIKA W RAMACH SZKOLENIA - rękawiczki medyczne, - maseczka ćwiczeniowa do wykonywania oddechów ratowniczych, - skrócone algorytmy RKO. ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ Szkolenie trwa w każdym dniu od 09.00 do ok. 19.00 Zajęcia prowadzone są w systemie weekendowym (soboty i niedziele). Proponowane terminy zajęć: 27 – 28.06.2015 04 – 05.07.2015


Pobierz ppt "ODPŁATNO ŚĆ ZA SZKOLENIA : 500,00 Zł Kod kursu: PP/EdB/1/2015 SZKOLENIE KWALIFIKACYJNE DLA NAUCZYCIELI UPRAWNIAJ Ą CE DO NAUCZANIA PIERWSZEJ POMOCY W SZKOŁACH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google