Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stan czystości wód na Podkarpaciu. Dnia 15 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół Budowlanych Pani Inspektor Ochrony Środowiska z Rzeszowa wygłosiła prelekcje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stan czystości wód na Podkarpaciu. Dnia 15 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół Budowlanych Pani Inspektor Ochrony Środowiska z Rzeszowa wygłosiła prelekcje."— Zapis prezentacji:

1 Stan czystości wód na Podkarpaciu

2 Dnia 15 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół Budowlanych Pani Inspektor Ochrony Środowiska z Rzeszowa wygłosiła prelekcje dotyczącą czystości wód na Podkarpaciu. Mielec korzysta z zasobów wodnych Wisłoki oraz ujęcia podziemnego w Szydłowcu. Wisłoka nie należy do rzeki czystej i dlatego poddawana jest specjalnym procesom uzdatniania, aby mogła być przeznaczona do picia. Przyczyną zaniczyszczeń Wisłoki jest nieuporządkowana gospodarka ściekowa, tzn. zrzut ścieków nieoczyszczonych bezpośrednio do rzeki.

3

4

5

6

7

8

9

10

11


Pobierz ppt "Stan czystości wód na Podkarpaciu. Dnia 15 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół Budowlanych Pani Inspektor Ochrony Środowiska z Rzeszowa wygłosiła prelekcje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google