Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Decyzją XVII Konwencji Krajowej Okręgu 121 Polska w Rynie najbliższa Nadzwyczajna Konwencja Okręgu 121 Polska odbędzię się w Będlewie k/Poznania w dn.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Decyzją XVII Konwencji Krajowej Okręgu 121 Polska w Rynie najbliższa Nadzwyczajna Konwencja Okręgu 121 Polska odbędzię się w Będlewie k/Poznania w dn."— Zapis prezentacji:

1 Decyzją XVII Konwencji Krajowej Okręgu 121 Polska w Rynie najbliższa Nadzwyczajna Konwencja Okręgu 121 Polska odbędzię się w Będlewie k/Poznania w dn. 7-8 listopada 2008r.

2 Położenie Ośrodek Konferencyjny Instytutu Matematycznego PAN w Będlewie położony jest 26 km na południowy zachód od centrum Poznania (2 km od trasy Poznań - Wrocław). Ośrodek graniczy z Wielkopolskim Parkiem Narodowym.

3

4 o ośrodku Jego dużym atutem jest niewątpliwie urokliwe położenie w sąsiedztwie pięknych jezior i lasów. Na terenie Ośrodka znajdują się: pałac zbudowany w stylu neogotyku angielskiego z 1866 roku, oficyny dworskie, a także nowocześnie wyposażony budynek hotelowy. Wszystkie te obiekty znajdują się na terenie 9 ha parku. Atrakcją zabytkowego parku jest chroniony prawem drzewostan oraz trzy stawy, na jednym z nich znajduje się wyspa z romantyczną grotą.

5 Zakwaterowanie Ośrodek dysponuje 147 miejscami noclegowymi (z dostawkami 157 miejsc) w pokojach przeważnie dwuosobowych z łazienkami.

6

7 Organizacja Konwencji Ośrodek to idealne, spokojne miejsce na zorganizowanie konferencji naukowych, szkoleń, kursokonferencji, a także spotkań integracyjnych. Oferowane są cztery sale konferencyjne (dla 40, 60, 120 i 150 osób).

8

9 Sale dla 60 i 150 osób są w pełni wyposażone (krzesła konferencyjne, czarne tablice, ekrany, rzutniki multimedialne, komputery, rzutniki pisma i folii, nagłośnienie, flipcharty, dodatkowo każda sala wyposażona może być w telewizor i magnetowidy). Do dyspozycji gości są trzy sale komputerowe z dostępem do Internetu.

10

11 Przewidywane ceny: Nocleg w pokoju dwuosobowym + śniadanie - 70 zł Get Together Party - 100 zł Wynajem sali konferencyjnej - 100 zł / h lub 600 zł / doba Lunch - 32 zł Przerwa na kawę - 8 zł

12 Organizatorzy – kluby Strefy Poznańskiej serdecznie zapraszają !!! Oprac. Maria Sterczewska (LC Poznań Pro Futuro)


Pobierz ppt "Decyzją XVII Konwencji Krajowej Okręgu 121 Polska w Rynie najbliższa Nadzwyczajna Konwencja Okręgu 121 Polska odbędzię się w Będlewie k/Poznania w dn."

Podobne prezentacje


Reklamy Google