Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Renata Jazowska 1.Życiorys 2.Wzory chemiczne 3.Funkcje trygonometryczne 4.Rzuty 5.Figury 6.Wypłaty 7.Wykresy 8.Strona pomocnicza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Renata Jazowska 1.Życiorys 2.Wzory chemiczne 3.Funkcje trygonometryczne 4.Rzuty 5.Figury 6.Wypłaty 7.Wykresy 8.Strona pomocnicza."— Zapis prezentacji:

1 Renata Jazowska 1.Życiorys 2.Wzory chemiczne 3.Funkcje trygonometryczne 4.Rzuty 5.Figury 6.Wypłaty 7.Wykresy 8.Strona pomocnicza

2 1.Życiorys Nazywam się Renata Jazowska, urodziłam się 1 października 1990 roku mieszkam w Ochodzy. Studiuje na uniwersytecie ekonomicznym w Krakowie. Teraz jestem na informatyce. Lubię psy szczególnie te rasy husky aczkolwiek nie mam takiego pieska. Oprócz tego lubię oglądać seriale kryminalne takie jak csi i dexter. Ukończyłam liceum nr II w Krakowie. Za chwile spotykam się z moimi koleżankami z liceum tzn o 11 mam nadzieje ze wyjdę stad wcześniej. Moim ulubionym zajęciem jest oglądanie wyścigów formuly 1. Jeszcze dzisiaj mam angielski o godz. 13.05. Potem jadę do domu. Musze sobie posprzątać w pokoju ale to dopiero w piątek. A ten piątek to jest taki beznadziejny bo byłam nastawiona na to ze będzie wolny a tu psikus bo raz na dwa tygodnie musze chodzić na ćwiczenia z filozofii. Ogólnie tutaj jest nawet fajnie tylko dobija mnie fizyka i metrologia, a reszta jest w miarę ok. Juz za miesiąc mianowicie 1 listopada odbędzie się wyścig formuly 1 na torze w Abu Dhabi. Jest to całkiem nowy tor wybudowany poprzez guru konstruktora f1 który nazywa się Herman Tilke. W przyszłym sezonie formuły 1 będzie 19 wyścigów w całym kalendarzu. W ramach ciekawostki mogę napisać ze od marca bedą jeździły w stawce 13 zespołów. Oprócz tego powraca wyścig o GP kanady na torze Jaquesa Villneva w Montrealu. Ojej dopiero jestem w drugiej linijce a jeszcze musze napisać jedna. Przyjechałam do szkoły samochodem z moja siostra która również studiuje na Ueku. Jest ona na drugim roku stosunków międzynarodowych. A moje koleżanki tez tutaj studiują. Kaśka jest na informatyce i ekonometrii, monka na ekonomii, Burzawka na finansach i rachunkowości, Idzik na międzynarodowych stosunkach gospodarczych, a paulina na zarządzaniu. Ogólnie śmiem stwierdzić ze z mojego liceum dużo osób wybrało ten uniwersytet. Z kolei moja przyjaciółka Dominika studiuje w Anglii. Jest na uniwersytecie w Canterbury i studiuje tam ekologie czy cos takiego. to moja najlepsza przyjaciółka znamy się juz 7 lat. Aha chciałam się wyżalić gdyż na tym kierunku tzn zarządzanie i inżynieria produkcji nie ma drugiego języka obcego. A dodatkowo jak chciałam się uczyć francuskiego to nie mogłam go wybrać i za rok będę uczyła się hiszpańskiego po prostu skaczę z radości;/.Zapisałam sie w tym roku na kurs biznesowy lcci a angielskiego. Chciałabym go znać w kwietniu albo w czerwcu. Dobrze jest miec taki certyfikat. OMG ale nuda. Pogoda jest okropna pada snieg. Z jednej strony to fajnie bo będę mogła jechać na snowboard a z drugiej jest bardzo zimno i mokro. Ponad to autobusy się spóźniają i w domu zawsze jestem poźniej.

3 2. Wzory chemiczne

4 3. Funkcje

5 3.Funkcje

6 3.Funkcje

7 5. Figury

8 6.Wypłaty

9 7.Wykresy

10 7.Wykresy

11 7.Wykresy

12 7.Wykresy

13 7.Wykresy

14 8.Strona pomocnicza BibliotekaUEK http://kangur.uek.krakow.pl/biblioteka/index.php Centrum Informatyki Centrum Informatyki http://nowa.uek.krakow.pl/pl/uczelnia/administracja-i-inne-jednostki/pion-rektora/centrum- informatyki.html Elektroniczna Poczta Studencka Elektroniczna Poczta Studenckahttp://wizard.uek.krakow.pl E-wizytówka A. Grząki E-wizytówka A. Grząkihttp://cel.uek.krakow.pl/moodle/course/view.php?id=1552 Platforma e-learningu Platforma e-learninguhttp://cel.uek.krakow.pl/moodle/ Regulamin studiów Regulamin studiówhttp://uekwww.uek.krakow.pl/files/common/dzial-nauczania/iv-vi-2009/Regulamin%20studiow.doc Serwer Wizard Serwer Wizardhttp://wizard.uek.krakow.pl/~s154619 Strona Główna Uczelni Strona Główna Uczelnihttp://nowa.uek.krakow.pl/ Strona Internetowa Katedry Technologii i Ekologii Wyrobów Strona Internetowa Katedry Technologii i Ekologii Wyrobówhttp://janek.uek.krakow.pl/~ktiew/ System haseł Student System haseł Studenthttp://student.uek.krakow.pl/ Wirtualny Dziekanat Wirtualny Dziekanathttp://149.156.211.246/


Pobierz ppt "Renata Jazowska 1.Życiorys 2.Wzory chemiczne 3.Funkcje trygonometryczne 4.Rzuty 5.Figury 6.Wypłaty 7.Wykresy 8.Strona pomocnicza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google