Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LOGO DEBATA KLASOWA. GRUPA I Wiadomości zdobywamy w mig, gdy uczymy się z TIK. Pytanie pomocnicze: W jaki sposób można wykorzystać komputery i komórki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LOGO DEBATA KLASOWA. GRUPA I Wiadomości zdobywamy w mig, gdy uczymy się z TIK. Pytanie pomocnicze: W jaki sposób można wykorzystać komputery i komórki."— Zapis prezentacji:

1 LOGO DEBATA KLASOWA

2 GRUPA I Wiadomości zdobywamy w mig, gdy uczymy się z TIK. Pytanie pomocnicze: W jaki sposób można wykorzystać komputery i komórki na zajęciach lekcyjnych i do odrabiania zadań domowych?

3 GRUPA II Nie musisz w piasek jak struś głowy chować, gdy potrafisz za pomocą TIK się komunikować. Pytanie pomocnicze: Jak wykorzystać komputery i telefony komórkowe do wspólnego porozumiewania się?

4 GRUPA III Nie chcemy wracać ze szkoły do mamy, bo poza zajęciami, w szkole komputerów używamy. Pytanie pomocnicze: W jaki sposób, kiedy i w jakim celu wykorzystać komputery poza lekcjami ?

5 GRUPA IV Żaden haker nie da nam rady, gdy bezpieczeństwa znamy zasady. Pytanie pomocnicze: O czym powinniśmy pamiętać podczas korzystania z Internetu?

6 GRUPA V Nasze babcie i dziadziowie dobre wnuki mają, bo od nich obsługę komputera znają. Pytanie pomocnicze: Do czego mogą używać komputera nasze babcie i dziadkowie?

7 LOGO


Pobierz ppt "LOGO DEBATA KLASOWA. GRUPA I Wiadomości zdobywamy w mig, gdy uczymy się z TIK. Pytanie pomocnicze: W jaki sposób można wykorzystać komputery i komórki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google