Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

INNA LEKCJA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Opracowały: Alicja Lasota Julia Momot 2014/2015.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "INNA LEKCJA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Opracowały: Alicja Lasota Julia Momot 2014/2015."— Zapis prezentacji:

1 INNA LEKCJA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Opracowały: Alicja Lasota Julia Momot 2014/2015

2 KRÓTKIE SPRAWOZDANIE …  Dnia 29.05.2015r. my - uczennice klasy IIIb przeprowadziłyśmy lekcję j. niemieckiego, lecz w zupełnie innej odsłonie. W związku z tym, że tego dnia obchodziliśmy w Gimnazjum nr. 1 w Końskich,, Dzień języków obcych’’ postanowiłyśmy spróbować swoich sił w gotowaniu. Przygotowałyśmy dla wszystkich uczniów naszej klasy smaczny poczęstunek. W klasie panowała świetna i miła atmosfera. Wszyscy dobrze się bawili, a na twarzach nie zabrakło uśmiechu. Każdy zapamięta tę lekcję do końca życia.

3 DZIŚ GORFRA KAŻDY MOŻE MIEĆ ….  Głównym daniem były pyszne gofry z bitą śmietaną. Nie zapomniałyśmy oczywiście o truskawkach, które są głównym symbolem lata. Dlatego też sprawdziły się one idealnie i dodały pysznego smaku i aromatu całej potrawie.

4

5 KOKTAJL NAWET MOŻNA ZDOBYĆ …  Przygotowałyśmy też smaczny koktajl truskawkowo- bananowy. Ale co najważniejsze bardzo zdrowy …

6

7 SAŁATKI ZIEMNIACZANEJ ZABRAKNĄĆ NIE MOGŁO …  Nie zapomniałyśmy, że nadal jesteśmy na lekcji j. niemieckiego. Dlatego też przyrządziłyśmy tradycyjną niemiecką sałatkę ziemniaczaną.

8 WSZYSTKO JUŻ GOTOWE ZATEM …

9


Pobierz ppt "INNA LEKCJA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Opracowały: Alicja Lasota Julia Momot 2014/2015."

Podobne prezentacje


Reklamy Google