Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkolne Koło Wolontariusza W roku szkolnym 2014/2015.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkolne Koło Wolontariusza W roku szkolnym 2014/2015."— Zapis prezentacji:

1 Szkolne Koło Wolontariusza W roku szkolnym 2014/2015

2 Co się działo?  Spotkaliśmy się z p. Wojciechem Przybyszem z fundacji „Wędka im. Każdego Człowieka”  Przeprowadziliśmy halloweenowy kiermasz na rzecz Hospicjum „Nadzieja” (268 zł)  Przeprowadziliśmy kiermasz ozdób świątecznych na rzecz Oliwiera Frydryszaka (418 zł)  Przeprowadziliśmy kwestę w kościele pw. Św. Ducha wraz z Towarzystwem w Laskach na rzecz tegoż ośrodka (7343,01 zł)

3 Co się działo?  Zorganizowaliśmy koncert charytatywny zespołu The Ribble oraz „Dni zdrowej żywności” na rzecz Kabuli Nkalango Masanja (w sumie 277 zł)  Przeprowadziliśmy kiermasz ciastek (w szkole) i ozdób wielkanocnych oraz biżuterii (zebranie z rodzicami) na rzecz Towarzystwa w Laskach (700 zł)  Zbieraliśmy zużyty sprzęt elektroniczny dla Towarzystwa w Laskach  Zbieramy nakrętki plastikowe razem z Internatem GiLA  Przeprowadziliśmy zbiórkę na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Nepalu (76,63 zł)  Zorganizowaliśmy koncert charytatywny zespołu Trotyl na rzecz Hospicjum „Nadzieja” (236,60 zł)

4

5

6 Podsumowanie W okresie od stycznia do maja 2015 roku na cele dobroczynne udało się nam przekazać 1 290zł 23gr, co w skali całego roku szkolnego daje 9 319zł 24 gr.

7 Poza zbiórkami…  Nasze Koło miało własną tablicę i ulotki na Drzwi Otwarte  Wraz z p. prof. Rygielską i jej Chemikami zorganizowaliśmy warsztaty chemiczne dla dzieci z przedszkola oraz z „Wędki”  Odwiedziliśmy ośrodek w Laskach i „Niewidzialną wystawę”  Nawiązaliśmy kontakty z organizacją dobroczynną działającą przy Szkołach Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

8

9

10 Co przed nami?  Mecz charytatywny na rzecz Hospicjum „Nadzieja”  Marzycielska Poczta  Akcja na rzecz szpitali afrykańskich (z absolwentami)  Neuca: Marsz dla Zdrowia!

11 Pomysły na przyszły rok  Pomoc dla Piotra Wiśniewskiego  Dzień świadomości o stwardnieniu rozsianym  …?

12 Serdecznie dziękujemy zarówno Wolontariuszom Szkolnego Koła Wolontariusza, jak i innym zaangażowanym w działalność dobroczynną, oraz niezastąpionym o. Dobroczyńskiemu i p. Kiedewicz-Nappi!


Pobierz ppt "Szkolne Koło Wolontariusza W roku szkolnym 2014/2015."

Podobne prezentacje


Reklamy Google