Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szlachetna PACZKA – Świąteczny podarunek dobra Wszystko zaczęło się od akcji Twarzą w Twarz, kiedy to wpadliśmy na pomysł, że pomagać trzeba w sposób przemyślany.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szlachetna PACZKA – Świąteczny podarunek dobra Wszystko zaczęło się od akcji Twarzą w Twarz, kiedy to wpadliśmy na pomysł, że pomagać trzeba w sposób przemyślany."— Zapis prezentacji:

1 Szlachetna PACZKA – Świąteczny podarunek dobra Wszystko zaczęło się od akcji Twarzą w Twarz, kiedy to wpadliśmy na pomysł, że pomagać trzeba w sposób przemyślany i zaplanowany, odpowiadając na konkretne potrzeby. Przez wszystkie lata trwania akcji widać, że jest czymś więcej niż jedną z wielu inicjatyw mających na celu podarować ludziom lepsze święta. Dlatego w tym, 2008 roku, zdecydowaliśmy się nazwać naszą akcję Szlachetną PACZKĄ. Tak naprawdę PACZKA zawsze była szlachetna, bo tacy właśnie są ludzie, którzy ją tworzą: nasi wolontariusze, darczyńcy i wszyscy Wiosenni przyjaciele.

2 Czym jest szlachetność? Postanowiliśmy opisać szlachetność na cztery sposoby: 1. Wysoka jakość – bo zależy nam na innych. 2. Elitarność – bo każdy może stać się KIMŚ. 3. Poświęcenie – bo więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu. 4. Rycerskość – bo ideały zamieniamy w czyn.

3 Te zasady stworzyły WIOSNĘ. Najpierw była idea. Potem – mnóstwo wysiłków, by sprawdzić, ile jest warta. Analiza. Korekta. Zaangażowanie: zobaczyć owoce. Sprawdzić: czy można było lepiej, skuteczniej? Analiza. Pomysły i zaangażowanie. ZAMIENIAMY IDEAŁY W CZYN.


Pobierz ppt "Szlachetna PACZKA – Świąteczny podarunek dobra Wszystko zaczęło się od akcji Twarzą w Twarz, kiedy to wpadliśmy na pomysł, że pomagać trzeba w sposób przemyślany."

Podobne prezentacje


Reklamy Google