Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rozwiązania biznesowe RIM. Czym jest RIM? kanadyjska firma Research In Motion założona w 1984 roku w Waterloo. producent znanej linii urządzeń BlackBerry.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rozwiązania biznesowe RIM. Czym jest RIM? kanadyjska firma Research In Motion założona w 1984 roku w Waterloo. producent znanej linii urządzeń BlackBerry."— Zapis prezentacji:

1 Rozwiązania biznesowe RIM

2 Czym jest RIM? kanadyjska firma Research In Motion założona w 1984 roku w Waterloo. producent znanej linii urządzeń BlackBerry. rozwój funkcjonalności urządzeń mobilnych pod kątem dostępu do sieci i internetowych skrzynek pocztowych.

3 Rozwój telefonów komórkowych

4 Telefony dla zgryźliwych klientów

5 Klient wymaga

6 Rozwiązł... Rozwiązanie

7 Klient wymaga

8 Takie BlackBerry sureType

9 Śmakie Klawiatura QWERTY

10 Inne sureTouch

11 Klient wymaga

12 Kotki są urocze...

13 Klient dostaje

14 Infrastruktura wspomagająca

15 Przygotowano serwery na całym świecie

16 BlackBerry Enterprise Server (BES)‏ Komunikacja urządzenia BlackBerry z aplikacjami uruchomionymi na maszynie serwera.

17 BlackBerry Internet Server (BIS) Komunikacja urządzenia BlackBerry z pocztą elektroniczną oraz korzystanie z komunikatorów.

18 BlackBerry PIN niepowtarzalny identyfikator urządzenia. użytkownik jest kojarzony z usługami powiązanymi wyłącznie z nim.

19 Szyfrowanie wiadomości w komunikacji klient-serwer Komunikaty tożsame z użyciem BlackBerry PIN są zaszyfrowane za pomocą AES oraz 3DES, dzięki czemu użytkownicy mogą czuć się bezpieczniej, a wywiad indyjski zgrzyta zębami.

20 Komponenty tworzące całość

21 Architektura

22 Powód dla którego używa się infrastruktury o szerokiej funkcjonalności jest równie trywialny...

23 ... co powód, dla którego ludzie z nadwagą nie powinni skakać na bungee: „Nie należy spłaszczać architektury”

24 Możliwości programistyczne rozszerzenie API JavaME, o wiele bardziej elastyczny i konfigurowalny interfejs użytkownika, nowe możliwości związane z obsługą poczty, przeglądarki oraz szyfrowaniem wiadomości.

25 Możliwości programistyczne Osobne środowisko z emulatorem konkretnych modeli telefonów (Java Develpoment Environment)‏ Wtyczka do Eclipse dla miłośników kombajnów programistycznych

26 Nie ma już MIDletów Programowanie aplikacji na BlackBerry przypomina teraz pisanie w JavaSE. Inne rodzaje plików: JAD → ALX JAR → COD Po przekonwertowaniu aplikacje JavaME działają na urządzeniach BlackBerry

27 Znany i lubiany początek

28 Interfejs JavaME...

29 ... contra swoboda w BlackBerry

30 Kontrola nad zawartością

31 Najmłodsze dziecko - PlayBook

32 Strzeż się iPadzie! System operacyjny QNX Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz (Cortex A9)‏ Dwie kamery – z przodu 3MPX, z tyłu 5MPX z obsługą rejestracji wideo w 1080p Szybsza przeglądarka Obsługa Flash Player Premiera początek 2011 roku

33


Pobierz ppt "Rozwiązania biznesowe RIM. Czym jest RIM? kanadyjska firma Research In Motion założona w 1984 roku w Waterloo. producent znanej linii urządzeń BlackBerry."

Podobne prezentacje


Reklamy Google