Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Źródło: www.most.torun.pl Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi Projekt tymczasowej organizacji ruchu na Placu Daszyńskiego – etap.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Źródło: www.most.torun.pl Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi Projekt tymczasowej organizacji ruchu na Placu Daszyńskiego – etap."— Zapis prezentacji:

1 źródło: Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi Projekt tymczasowej organizacji ruchu na Placu Daszyńskiego – etap I i II Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

2 Szosa Lubicka Żółkiewskiego Wschodnia P1 P2 P3 MŻ-1 EŻ-1 P1: podpora nr 1 P2: podpora nr 2 P3: podpora nr 3 P4: podpora nr 4 MŻ-1: mur najazdowy EŻ-1: estakada P4 Obiekty inżynieryjne realizowane w I i II etapie. Podpory zaznaczone na rysunku, stanowią elementy podtrzymujące estakady. Ich budowa nie może być prowadzona w etapach, stąd konieczność wyłączenia z ruchu tej części skrzyżowania na placu Daszyńskiego.

3 Układ pasów ruchu na placu Daszyńskiego po wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu. Elementy konieczne do dobudowania zaznaczono kolorem niebieskim, kolorem czerwonym zaznaczono elementy wyłączone z ruchu, a jasnoniebieskim elementy, które istnieją i będą wykorzystane podczas trwania nowej organizacji ruchu.

4 Etap I – Wyłączenie z ruchu kołowego ulicy Wschodniej Szosa Lubicka Żółkiewskiego Wschodnia Utrudnienia w ruchu, jakie będą występowały w I etapie robót.

5 Tymczasowa organizacja ruchu Schemat funkcjonowania I etapu prac.

6 Etap II – Schemat funkcjonowania II etapu tymczasowej organizacji ruchu.

7 Schemat podziału pasów ruchu na wybudowanym tymczasowym skrzyżowaniu podczas realizacji prac w II etapie

8 Tymczasowa organizacja ruchu Lokalizacja sygnalizatorów oraz detektorów ruchu (czujników wykrywających pojazdy)

9 Przejazd przez torowisko tramwajowe z jezdni północnej Szosy Lubickiej na południową w rejonie ul. Leszczynowej ul. Leszczynowa

10 Lokalizacja sygnalizatorów w rejonie przejazdu

11 Liczba pasów ruchu na poszczególnych w okolicach placu Daszyńskiego. Lokalizacja przystanków komunikacji publicznej (linia tramwajowa nr 1 zachowana)

12 Plac Skarbka – zastąpienie lewoskrętu poprzez prawoskręty. W celu skrętu w lewo z ul. Skłodowskiej w Żółkiewskiego należy przejechać pod wiaduktem ulicą Chrobrego i następnie przez wiadukt Kościuszki do ul. Żółkiewskiego.

13 Na ul. Rydygiera specjalnie wydzielony pas ruchu dla autobusów dowożących podróżnych do tramwaju linii nr 2.

14 Organizacja ruchu na ul. Rydygiera.


Pobierz ppt "Źródło: www.most.torun.pl Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi Projekt tymczasowej organizacji ruchu na Placu Daszyńskiego – etap."

Podobne prezentacje


Reklamy Google