Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ref. Chleba z nieba Panie Boże daj I już z nami bądź, nie opuszczaj nas Chleba z nieba Panie daj./2x 1.W wieczerniku apostołów tłum Jadł kolację i zobaczył.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ref. Chleba z nieba Panie Boże daj I już z nami bądź, nie opuszczaj nas Chleba z nieba Panie daj./2x 1.W wieczerniku apostołów tłum Jadł kolację i zobaczył."— Zapis prezentacji:

1 Ref. Chleba z nieba Panie Boże daj I już z nami bądź, nie opuszczaj nas Chleba z nieba Panie daj./2x
1.W wieczerniku apostołów tłum Jadł kolację i zobaczył cud Bo Pan Jezus chleba wszystkim dał I powiedział, że to On jest sam.

2 Ref. Chleba z nieba Panie Boże daj I już z nami bądź, nie opuszczaj nas Chleba z nieba Panie daj./2x
2.Dziś w Kościele nie opuszcza nas Lecz pozostał aż po wieczny czas Więc z radością zaśpiewajmy Mu Bo uczynił taki wielki cud.

3 Niech cię Pan błogosławi I strzeże. Niechaj Pan daje pokój ci.
On miłością napełnia Serce twe. Zawsze z tobą jest.

4 Ukryty pośród nas. Dobrocią Serca Swego, Zdobywasz serca w nas.
1.O Jezu w Hostii białej, Ukryty pośród nas. Dobrocią Serca Swego, Zdobywasz serca w nas. Ref. Za miłość Twoją Jezu, O, jak Cię kochać mam. Tyś Zbawcą moim Panie, Miłować naucz sam.

5 Ref. Za miłość Twoją Jezu,
2.Ogromem Swej miłości, Skruszyłeś serca lód. Krwią Swoją Przenajświętszą, Obmyłeś serca brud. Ref. Za miłość Twoją Jezu, O, jak Cię kochać mam. Tyś Zbawcą moim Panie, Miłować naucz sam.

6 Ref. Za miłość Twoją Jezu,
3.Pragnieniem mojej duszy, Bądź zawsze, Panie mój. Niech zbliża mnie ku Tobie, Codzienny życia znój. Ref. Za miłość Twoją Jezu, O, jak Cię kochać mam. Tyś Zbawcą moim Panie, Miłować naucz sam.

7 Ref. Za miłość Twoją Jezu,
4. Pozostań z nami Jezu, Umacniaj dobro w nas. My żyć pragniemy z Tobą, Twym dzieckiem każdy z nas. Ref. Za miłość Twoją Jezu, O, jak Cię kochać mam. Tyś Zbawcą moim Panie, Miłować naucz sam.

8 1.Nie mam srebra ani złota Nawet gdybym miał to cóż.
Mogę tylko ofiarować Moje serce Tobie tu. Ref. Bo w moim sercu wypisane jest Ile radości kryje każdy dzień. Ile kłopotów, zmartwień, Trosk, ile łez. To wszystko Panie daję Ci, Proszę weź.

9 2.Hostia biała na ołtarzu Za chwileczkę zmieni się.
Boży Chleb nam z nieba dany Moje serce czeka też. Ref. Bo w moim sercu wypisane jest Ile radości kryje każdy dzień. Ile kłopotów, zmartwień, Trosk, ile łez. To wszystko Panie daję Ci, Proszę weź.

10 Ref. Jak dobrze, że tutaj Jesteście, jak dobrze, Że mamy Was.
Jak dobrze, że dziś do nas Przyszedł nasz Pan. 1.Pozwólcie nam podziękować, Za miłość, za serca dar. Za wiarę, za uśmiech, za życie, Za Boga co siebie nam dał.

11 Ref. Jak dobrze, że tutaj Jesteście, jak dobrze, Że mamy Was.
Jak dobrze, że dziś do nas Przyszedł nasz Pan. 2.Pozwólcie nam podziękować, Za przyjaźń za każdego z Was. Tak bardzo dzisiaj pragniemy, Powiedzieć kochamy Was.

12 1.Przygotuję Ci serce o Chryste, Przygotuję Ci serce niewinne.
Takie jasne radosne i czyste, Przygotuję Ci serce o Chryste.

13 2.Przygotuję Ci serce ofiarą, Precz odrzucę co kusi i wabi.
Przygotuję nadzieją i wiarą, Przygotuję Ci serce ofiarą.

14 3.Przyozdobię Ci serce miłością, Taką wielką co wszystko zwycięża.
Abyś wstąpił do niego z radością, Przyozdobię Ci serce miłością


Pobierz ppt "Ref. Chleba z nieba Panie Boże daj I już z nami bądź, nie opuszczaj nas Chleba z nieba Panie daj./2x 1.W wieczerniku apostołów tłum Jadł kolację i zobaczył."

Podobne prezentacje


Reklamy Google