Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Porządek Walnego Zebrania STS Gryf Gmina Zamość. 1.Otwarcie zebrania. 2.Powołanie protokolanta. 3.Wybór przewodniczącego zebrania. 4.Przyjęcie porządku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Porządek Walnego Zebrania STS Gryf Gmina Zamość. 1.Otwarcie zebrania. 2.Powołanie protokolanta. 3.Wybór przewodniczącego zebrania. 4.Przyjęcie porządku."— Zapis prezentacji:

1

2 Porządek Walnego Zebrania STS Gryf Gmina Zamość. 1.Otwarcie zebrania. 2.Powołanie protokolanta. 3.Wybór przewodniczącego zebrania. 4.Przyjęcie porządku obrad. 5.Wybór komisji uchwał i wniosków. 6.Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2014 Zarządu STS Gryf Gmina Zamość. 7.Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej STS Gryf Gmina Zamość. 8.Dyskusja. 9.Głosowanie nad udzieleniem absolutorium Zarządowi STS Gryf Gmina Zamość. 10.Podsumowanie roku 2014. 11.Wyróżnienia Mecenas Sportu 2014. 12.Prezentacja STS Gryf Gmina Zamość. 13.Plan pracy na rok 2015. 14.Dyskusja. 15.Sprawozdanie komisji uchwal i wniosków. 16.Przyjęcie uchwały zebrania. 17.Zamknięcie obrad

3 Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2014 Zarządu STS Gryf Gmina Zamość Tomasz Bondyra Prezes STS Gryf Gmina Zamość

4 Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej STS Gryf Gmina Zamość Krzysztof Czerwieniec Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

5 Podsumowanie roku 2014 Najlepsi z Najlepszych Najwytrwalsi z Wytrwałych.

6 Chłopiec z ogromnym potencjałem piłkarskim, obdarzony bardzo dobrą techniką użytkową. Posiada doskonały drybling, w sytuacjach podbramkowych podejmuje trafne decyzje, które przesądzają o losach spotkań. Jest kluczowym elementem zespołu.

7 W Turnieju im. Jana Wojtaszka został wybrany spośród wielu rówieśników najlepszym zawodnikiem. Potrafi zachować równowagę pomiędzy grą ofensywną i defensywną, waleczny, nieustępliwy, w wielu spotkaniach podnosił jakość gry zespołu. Wyróżnia się umiejętnością gry na wielu pozycjach, zawsze dąży i potrafi poprowadzić drużynę do zwycięstwa.

8 Jego umiejętności wykraczają ponad rówieśników, doskonale operuje lewą nogą, którą zdobywa wiele bramek. W działaniach ofensywnych bazuje na szybkości oraz bardzo dobrym dryblingu. Potrafi wcielić się w rolę lidera i przesądzić w pojedynkę o losach spotkania. Jest pewnym i skutecznym egzekutorem stałych fragmentów gry. Dzięki systematycznej pracy ma szansę zostać wielkim piłkarzem.

9 Dysponuje niekonwencjonalnym dryblingiem, dobrym przeglądem pola gry. Jest najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie, dzięki jego strzeleckim umiejętnościom zespół mógł cieszyć się ze zwycięstw. Jeżeli podejmie systematyczną pracę ma wielką szansę zaprezentować się w starszej grupie występującej w lidze wojewódzkiej.

10 Jeden z filarów zespołu, który dzięki systematycznej pracy na treningach w znacznym stopniu podniósł swoje piłkarskie umiejętności. Cechuje go bardzo dobra gra lewą nogą i umiejętność współpracy w zespole. Jest doskonałym przykładem zaangażowania i pracowitości na zajęciach i spotkaniach ligowych.

11 Zawodnik usposobiony ofensywnie, obdarzony imponującą szybkością, umiejętnością gry obiema nogami. Bramkostrzelny, potrafi szybko wkomponować się w strategię gry zespołu. Jest jednym z najważniejszych ogniw drużyny.

12 W przeciągu roku zawodnik, który grał najrówniej. Pokazywał w tych meczach swoją nienaganną technikę, drybling i potwierdził swoje olbrzymie możliwości

13 Dołączył do zespołu rok temu i z marszu stał się kluczowym zawodnikiem. Grając z przeciwnikami rok starszymi nie odstawał i wyróżniał się dobrą grą w obronie i techniką użytkową

14 Ostoja zespołu a także przykład do pokazywania na boisku jak i poza nim. Szybki i z dobrą techniką zawodnik, który w razie potrzeby zagrałby chyba na każdej pozycji

15 Dzięki Niemu formacja defensywna, która była najsłabszą formacją drużyny w poprzednich latach stała się najsolidniejsza, traciła najmniej brame w lidze i w turniejach halowych, ponadto po skończeniu 16 lat stał się podstawowym zawodnikiem drużyny seniorów.

16 stali się filarami obrony naszej drużyny juniorów młodszych, a że była to zdecydowanie najlepsza nasza formacja niech decyduje fakt iż w lidze traciliśmy mniej niż jedna bramka na mecz, na turniejach halowych, jeżeli nawet zajmowaliśmy 2,3 miejsce to również straconych bramek mieliśmy najmniej ze wszystkich drużyn. Stawiają udanie pierwsze kroki w drużynie seniorów. Obaj udowodnili, że pracą zaangażowaniem i systematycznością można przenosić góry. Służyli pomocą innym na meczu i po jego zakończeniu.

17 Rozpoczynał przygodę w drużynie jako środkowy pomocnik, szybko jednak znalazł swoje powołanie między słupkami bramki. Wśród rówieśników wyróżnia się bardzo dobrą sprawnością fizyczną, sumiennością na treningach oraz dojrzałymi decyzjami podczas meczów ligowych. Dodatkowym plusem w grze bramkarza jest jego umiejętność gry nogami. Jest bardzo dobrze zapowiadającym się bramkarzem młodego pokolenia.

18 Zdolny bramkarz młodego pokolenia. Dzięki systematycznej i sumiennej pracy zaczął pukać do bram pierwszego zespołu. Mimo młodego wieku wykazuje się duża dojrzałością piłkarską, która procentuje w spotkaniach mistrzowskich. Jego kolejnym atutem jest gra na linii bramkowej. Ma wszelkie predyspozycje aby stać się numerem jeden bramkarzy Gryfu.

19 Mecenas Sportu 2014 STS Gryf Gmina Zamość

20 IWONA I IRENEUSZ STRUK DARIUSZ ŁYŚ

21 Prezentacja STS Gryf Gmina Zamość.

22 Plan pracy na rok 2015 1.Powołanie Rady Rodziców 2.Opracowanie projektu Stadionu Sportowego w Zawadzie 3.Nabór rocznika 2006 i młodsi 4.Poprawa wizerunku medialnego. 5.Organizacja obozów letnich w Lipsku Polesiu 6.„Wakacje z Gryfem” 7.Turniej Wojtaszka w Zawadzie 8.Udział 6 zespołów w rozgrywkach PZPN 9.Zorganizowanie turnieju halowego dla każdej drużyny 10.Pozyskanie środków zewnętrznych (dotacje, sponsorzy, partnerzy) 11.Podsumowanie I kadencji Zarządu STS Gryf Gmina Zamość

23 W dniu 25 Lutego 2015 roku została powołana Rada Rodziców przy stowarzyszeniu STS Gryf Gmina Zamość. Rada ma charakter opiniodawczy, której głównym zadaniem jest pomoc przy realizacji zadań statutowych stowarzyszenia i opieka nad najmłodszymi zawodnikami naszego klubu. Na pierwszym posiedzeniu został zatwierdzony regulamin oraz wybrano Władze Rady Rodziców. Władze Rady Rodziców: Przewodniczący: Renata Harasim Wice Przewodniczący: Adam Szwed Sekretarz: Marzena Kawala Członkowie Rady: Iwona Struk, Agnieszka Łaszkiewicz, Jerzy Bondyra, Dariusz Sirko, Piotr Karaś, Sylwester Galan

24

25 Od kilku tygodni Gryfowa Rodzina jest większa o ponad 20 młodziutkich adeptów piłki nożnej z rocznika 2006 i młodsi. Trener Przemek Mazur na każdym z dwóch tygodniowych treningów ma do dyspozycji około 20 chłopców, którzy na zajęciach pojawiają się mimo średniej, albo i nawet złej pogody. W młodych zawodnikach widać ogromną pasję i zaangażowanie oraz panuje koleżeńska atmosfera, a każde wykonywane przez nich ćwiczenie niesie ze sobą radość i uśmiech.

26

27

28 www.gryfgminazamosc.pl

29


Pobierz ppt "Porządek Walnego Zebrania STS Gryf Gmina Zamość. 1.Otwarcie zebrania. 2.Powołanie protokolanta. 3.Wybór przewodniczącego zebrania. 4.Przyjęcie porządku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google