Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wybory prezydenckie będą odbywały się w kilku terminach:  15-16 czerwca dla młodzieży, która nie ukończyła 18 lat,  20 czerwca dla osób dorosłych. W.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wybory prezydenckie będą odbywały się w kilku terminach:  15-16 czerwca dla młodzieży, która nie ukończyła 18 lat,  20 czerwca dla osób dorosłych. W."— Zapis prezentacji:

1

2 Wybory prezydenckie będą odbywały się w kilku terminach:  15-16 czerwca dla młodzieży, która nie ukończyła 18 lat,  20 czerwca dla osób dorosłych. W naszej okolicy będziemy mogli zagłosować w lokalu wyborczym przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych.

3 Wybory to proces, w którym wybieramy swoich przedstawicieli do organów władzy, tak więc jest to jeden z najważniejszych i najlepszych sposobów postanawiania o sprawach państwa, a zarazem o swoich! Poprzez głosowanie decydujemy o przyszłości swojej, ale nie tylko! Decydujemy o przyszłości naszych dzieci, wnuków. Zapewnijmy im dobrą przyszłość

4  Istotą demokracji jest głos obywateli  Głosując mamy moralne prawo do krytyki  Oddanie głosy daje satysfakcję, że nie jest się biernym obywatelem  Czasami jeden głos decyduje o wyniku wyborów  Demokracja to władza ludu. Ale nie tego, który zaniecha głosowania  Wyrażamy aprobatę lub dezaprobatę dla dotychczasowych władz  Mamy wpływ na rozwój historii i naszej ojczyzny  Zapewniamy lepszą przyszłość sobie oraz swoim potomkom

5 ZAGŁOSUJ! TO TWOJE PRAWO! Kasia Sobczyk


Pobierz ppt "Wybory prezydenckie będą odbywały się w kilku terminach:  15-16 czerwca dla młodzieży, która nie ukończyła 18 lat,  20 czerwca dla osób dorosłych. W."

Podobne prezentacje


Reklamy Google