Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przekaz informacji Twórcy portalu w swojej pracy łączą zaangażowanie, profesjonalizm i pasję, zwracając szczególną uwagę na to, by informacje na temat.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przekaz informacji Twórcy portalu w swojej pracy łączą zaangażowanie, profesjonalizm i pasję, zwracając szczególną uwagę na to, by informacje na temat."— Zapis prezentacji:

1

2 Przekaz informacji Twórcy portalu w swojej pracy łączą zaangażowanie, profesjonalizm i pasję, zwracając szczególną uwagę na to, by informacje na temat ciąży i macierzyństwa były nie tylko wiarygodne, rzetelne i zrozumiałe… ale także przekazane w interesujący sposób. Efekty naszej pracy kierowane są do rodziców w celu zaznajomienia ich z tematyką rodzicielstwa.

3 Informacje zawarte na naszej stronie są: Wartość informacji wiarygodne rzetelne prosto sformułowane interesujące

4 Działamy z myślą o rodzinach, które pragną stworzyć solidny fundament szczęśliwego życia nowego człowieka. Pomagamy im świadomie i odpowiedzialnie podejść do kwestii rodzicielstwa i macierzyństwa. Wierzymy, że portal stanie się źródłem ważnych informacji, a w przyszłości siłą napędową społecznej edukacji w kwestiach ciąży i macierzyństwa. Cel portalu

5 Działalność portalu Naszym celem jest dotarcie z rzetelną informacją do jak największej liczby odbiorców, nie tylko do osób aktualnie szukających informacji o ciąży, ale także do przyszłych rodziców, którzy dopiero planują powiększenie rodziny. Działalność non-profit pozwala nam skupić się na służeniu innym, bo ważni są ludzie, a nie zysk.


Pobierz ppt "Przekaz informacji Twórcy portalu w swojej pracy łączą zaangażowanie, profesjonalizm i pasję, zwracając szczególną uwagę na to, by informacje na temat."

Podobne prezentacje


Reklamy Google