Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Edukacja w zakresie postępowania z odpadami ODN Kalisz, 29.02.2012 Szkolenie w ramach projektu Kaliska Przygoda z Odpadami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Edukacja w zakresie postępowania z odpadami ODN Kalisz, 29.02.2012 Szkolenie w ramach projektu Kaliska Przygoda z Odpadami."— Zapis prezentacji:

1 Edukacja w zakresie postępowania z odpadami ODN Kalisz, Szkolenie w ramach projektu Kaliska Przygoda z Odpadami

2 Co nowego w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Gospodarka odpadami: 1. Tworzywa sztuczne 2. Szkło 3. Papier 4. Odpady niebezpieczne 5. Metale Jakiej edukacji ekologicznej potrzebujemy? Zajęcia prowadzi Pani Justyna Piwońska

3 Pan Jacek Bartczak zachęca do tworzenie Kół Młodych Przyrodników w szkołach na terenie Powiatu Kaliskiego

4 Nad całością czuwał Łoś Czystoś

5 Goście i uczestnicy szkolenia: Justyna Piwońska trener, portal zielonalekcja Piotr Szyszkiewicz specjalista ds. edukacji i informacji Związku Komunalnego Gmin Czyste Miasto, Czysta Gmina Jacek Bartczak przedstawiciel Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Kaliszu Nauczyciele uczestnicy szkolenia Lidia Łyszczak konsultant ds. informacji i wydawnictw ODN Kalisz, koordynator projektu Kaliska Przygoda z Odpadami

6 Szkolenie zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu Związku Komunalnego Gmin Czyste Miasto, Czysta Gmina


Pobierz ppt "Edukacja w zakresie postępowania z odpadami ODN Kalisz, 29.02.2012 Szkolenie w ramach projektu Kaliska Przygoda z Odpadami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google