Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Świnia jest grubym zwierzęciem. Jest wszystkożerna, lecz najczęściej zjada pokarm roślinny. Może mieć nawet 12 prosiąt 2 razy w roku. Knur (samiec.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Świnia jest grubym zwierzęciem. Jest wszystkożerna, lecz najczęściej zjada pokarm roślinny. Może mieć nawet 12 prosiąt 2 razy w roku. Knur (samiec."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6 Świnia jest grubym zwierzęciem. Jest wszystkożerna, lecz najczęściej zjada pokarm roślinny. Może mieć nawet 12 prosiąt 2 razy w roku. Knur (samiec świni) może ważyć do 400 kilogramów. Świnia ma znakomity węch i podobno jest bardziej inteligentna od psa. Owłosienie świni nazywane jest szczeciną i służy do wyrobu pędzli. Świnie służą za króliki doświadczalne w dziedzinie medycyny, Są przy tym męczone nawet mutowane lecz ludzie nie mają dla nich litości

7 Są również różne gadżety w kształcie świni. Zapalniczki Latarki

8 Fraki dla psówBreloczki I nawet samochody

9

10

11 Opracowanie informatyczne: Maciej Hasiewicz Tekst: Zuzanna Hasiewicz Wystąpiły: Biedne Świnki Niech szczątki rzeźników w Chlewie się rozkładają!!!!!!


Pobierz ppt "Świnia jest grubym zwierzęciem. Jest wszystkożerna, lecz najczęściej zjada pokarm roślinny. Może mieć nawet 12 prosiąt 2 razy w roku. Knur (samiec."

Podobne prezentacje


Reklamy Google