Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zadaniem MOPRu jest pomoc innym w trudnych sprawach. Związek działa od ok. 10 lat. Co roku organizowany jest 3-dniowy zlot w Rochnie, który ma na celu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zadaniem MOPRu jest pomoc innym w trudnych sprawach. Związek działa od ok. 10 lat. Co roku organizowany jest 3-dniowy zlot w Rochnie, który ma na celu."— Zapis prezentacji:

1

2 Zadaniem MOPRu jest pomoc innym w trudnych sprawach. Związek działa od ok. 10 lat. Co roku organizowany jest 3-dniowy zlot w Rochnie, który ma na celu zintegrować zespoły z różnych szkół, a także przygotować nas do działalności w szkole.

3 Dyżurujemy codziennie na długiej przerwie (12:40 – 13:00) na korytarzach. Rozpoznać nas można dzięki koszulkom lub plakietkom. Możliwa jest również rozmowa z panią psycholog Kingą Karp, panią pedagog Anettą Sibińską oraz panią Aleksandrą Rybacką, które są opiekunkami MOPRu.

4 Rozwiązywanie konfliktów z rówieśnikami lub nauczycielami. Wsparcie w problemach osobistych. Trudności w nauce. Podejmowanie trudnych decyzji. Poszukiwanie specjalistów, którzy mogą pomóc Ci profesjonalnie!

5 1. Magda Zydorczyk II b 2. Klaudia Nikolas II b 3. Sylwia Bijak II b 4. Karolina Tokarska II b 5. Joanna Plewińska II b 6. Paulina Kot II a 7. Marta Bartczak III b 8. Justyna Sikora III c 9. Kamila Grzegorek III a

6 Nie bójcie się nas ! Każda rozmowa zostaje pomiędzy nami, inaczej mówiąc to co dzieje się w Las Vegas, zostaje w Las Vegas ! ; - ) Tak więc jeśli macie jakiś problem, to śmiało możecie się do nas z nim zgłosić.


Pobierz ppt "Zadaniem MOPRu jest pomoc innym w trudnych sprawach. Związek działa od ok. 10 lat. Co roku organizowany jest 3-dniowy zlot w Rochnie, który ma na celu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google