Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Naukowiec w biznesie staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Naukowiec w biznesie staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu."— Zapis prezentacji:

1

2 Naukowiec w biznesie staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Piotr Danielewicz Urząd Miasta Poznania Bartosz Pałubicki Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań, r

3 cel projektu Projekt zakłada organizację staży oraz praktycznych szkoleń skierowanych do pracowników naukowych, dzięki którym dowiadują się jak nawiązać współpracę z firmami i na jakich zasadach powinna się ona opierać. Ponadto naukowcy mają okazję do zapoznania się ze specyfiką procesów produkcyjnych oraz strukturą i kulturą organizacyjną przedsiębiorstw.

4

5 przedsiębiorstwa uczestniczące w projekcie Apvacuum Sp. z o.o. Biernacki Sp. z o.o. BMM Sp. z o.o. Zakłady Porcelany i Porcelitu Chodzież S.A. Grabski Sp. z o.o. Interplastik Sp. z o.o. ITTI Sp. z o.o. Leuco Sp. z o.o. Odlewnia Żeliwa Śrem S.A. Phytopharm Klęka S.A. Pozlab Sp. z o.o. Primesoft Polska Sp. z o.o. UTAL Sp. z o.o.

6

7 staże Uczestnicy projektu odbywają staż we wskazanym przez siebie przedsiębiorstwie. Czas trwania stażu wynosi 192 godziny.

8

9

10

11

12 szkolenia Każdy ze stażystów objęty jest wsparciem merytorycznym w postaci 8 godzin szkoleń indywidualnych, na których poruszane są zagadnienia z zakresu komercjalizacji nauki, ochrony własności intelektualnej oraz wyceny wartości niematerialnych i prawnych.

13 raport końcowy Zwieńczeniem realizacji projektu będzie publikacja, w której przedstawione zostaną przykłady współpracy stażystów z przedsiębiorstwami.

14 biuro projektu Urząd Miasta Poznania Oddział Wspierania Przedsiębiorczości ul. Matejki Poznań Piotr Danielewicz Koordynator projektu

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27


Pobierz ppt "Naukowiec w biznesie staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google