Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Naukowiec w biznesie staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Naukowiec w biznesie staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu."— Zapis prezentacji:

1

2 Naukowiec w biznesie staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Piotr Danielewicz Urząd Miasta Poznania Bartosz Pałubicki Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań, 18.04.2012r

3 cel projektu Projekt zakłada organizację staży oraz praktycznych szkoleń skierowanych do pracowników naukowych, dzięki którym dowiadują się jak nawiązać współpracę z firmami i na jakich zasadach powinna się ona opierać. Ponadto naukowcy mają okazję do zapoznania się ze specyfiką procesów produkcyjnych oraz strukturą i kulturą organizacyjną przedsiębiorstw.

4

5 przedsiębiorstwa uczestniczące w projekcie Apvacuum Sp. z o.o. Biernacki Sp. z o.o. BMM Sp. z o.o. Zakłady Porcelany i Porcelitu Chodzież S.A. Grabski Sp. z o.o. Interplastik Sp. z o.o. ITTI Sp. z o.o. Leuco Sp. z o.o. Odlewnia Żeliwa Śrem S.A. Phytopharm Klęka S.A. Pozlab Sp. z o.o. Primesoft Polska Sp. z o.o. UTAL Sp. z o.o.

6

7 staże Uczestnicy projektu odbywają staż we wskazanym przez siebie przedsiębiorstwie. Czas trwania stażu wynosi 192 godziny.

8

9

10

11

12 szkolenia Każdy ze stażystów objęty jest wsparciem merytorycznym w postaci 8 godzin szkoleń indywidualnych, na których poruszane są zagadnienia z zakresu komercjalizacji nauki, ochrony własności intelektualnej oraz wyceny wartości niematerialnych i prawnych.

13 raport końcowy Zwieńczeniem realizacji projektu będzie publikacja, w której przedstawione zostaną przykłady współpracy stażystów z przedsiębiorstwami.

14 biuro projektu Urząd Miasta Poznania Oddział Wspierania Przedsiębiorczości ul. Matejki 50 60-770 Poznań www.poznan.pl/naukowiec naukowiec@um.poznan.pl Piotr Danielewicz Koordynator projektu 061 878 47 89 piotr_danielewicz@um.poznan.pl

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27


Pobierz ppt "Naukowiec w biznesie staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google