Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GOŁĘBIE WYKONAŁY: KAMILA ZAREMBSKA KAROLINA GOSZ KL.II EG.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GOŁĘBIE WYKONAŁY: KAMILA ZAREMBSKA KAROLINA GOSZ KL.II EG."— Zapis prezentacji:

1 GOŁĘBIE WYKONAŁY: KAMILA ZAREMBSKA KAROLINA GOSZ KL.II EG

2 Gołębie nakrapiane charakteryzują się plamkami na skrzydłach
Gołębie nakrapiane charakteryzują się plamkami na skrzydłach. Ptak na fotografii to gołąb nakrapiany popielaty, ma czarne pióra karku, kupra oraz posiada czarne lotki. Pióra grzbietu są białe, reszta piór jest popielata.

3 Na tym zdjęciu widzimy gołębia nakrapianego rudego
Na tym zdjęciu widzimy gołębia nakrapianego rudego. Upierzenie karku ma koloru brązowego, a na potylicy ma małe siwe plamki. Plamki na skrzydłach są rude. Lotki są barwy jasno brązowej, a sterówki szare. Pióra okrywające goleń są białe.

4 Ten gołąb to typowy przedstawiciel gołębi pasiastych popielatych
Ten gołąb to typowy przedstawiciel gołębi pasiastych popielatych. Jest najczęściej spotykanym gołębiem na Starówce. Ma szare upierzenie karku, pióra brzucha i skrzydeł są jasnoszare. Paski na skrzydłach są czarne, tak jak sterówki i lotki.

5 Na zdjęciu widać gołębia pasiastego popielatego, który ma ciekawe upierzenie głowy. Na podbródku, potylicy oraz pokrywach nad ogonowych ma białe upierzenie. Kark, końcówki sterówek oraz paski na skrzydłach są czarne.

6 Na tym zdjęciu widzimy gołębia pasiastego biało-rudego
Na tym zdjęciu widzimy gołębia pasiastego biało-rudego. Upierzenie karku tego gołębia jest rude, tak jak paski na skrzydłach. Pióra na tułowiu są białe, a pióra okrywające goleń są popielate.


Pobierz ppt "GOŁĘBIE WYKONAŁY: KAMILA ZAREMBSKA KAROLINA GOSZ KL.II EG."

Podobne prezentacje


Reklamy Google