Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Krasnale we Wrocławiu Wycieczka z zajęć artterapii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Krasnale we Wrocławiu Wycieczka z zajęć artterapii."— Zapis prezentacji:

1 Krasnale we Wrocławiu Wycieczka z zajęć artterapii

2 Bankuś Pieniążek Uwielbia kasę. Jest wrocławskim odpowiednikiem Robin Hooda - zabiera bogatym, a daje biednym.

3 Bibliofil Najbardziej oczytany krasnal wrocławski. Jego ogromna wiedza, roztropność i takt sprawiły, że szybko stał się jednym z najbardziej poważanych krasnali w mieście, ciesząc się zaufaniem i szacunkiem krasnej braci.

4 Ślepak, Głuchak i W-Skers. Jest ich trzech. Patronują miasto w poszukiwaniu barier architektonicznych. Każdy z nich stara się zmieniać sposób myślenia o osobach niepełnosprawnych.

5 Miłośnik - Wrocłavek Dzieli się miłością do Wrocławia z krasnalami i turystami. Wita uśmiechem wszystkich zwiedzających Wrocław.

6 Słupnik Ten krasnal jest oczami Straży Miejskiej. Z góry patrzą na przechodniów i od razu przesyłają wieści do pobliskiej komendy o wszelkich zajściach.

7 Śpioch - Strażnik Krasnal, który strzeże wejścia do podziemnej siedziby wrocławskich krasnali. Aby skorzystać z przejścia należy obudzić śpiącego strażnika, gdyż tylko on ma klucz do bramy. Niestety sekret, jak go obudzić znany jest jedynie krasnalom i nikomu poza nimi nie udało się jeszcze wejść do ich schronienia.

8 Więziennik - Rozbójnik Ten krasnal był niegrzeczny i zszedł na złą drogę i trafił do więzienia.

9 Życzliwek Najbardziej pozytywny, przyjazny i pomocny krasnal wrocławskiej palestry. To na jego cześć we Wrocławiu obchodzony jest Dzień Życzliwości.

10 Profesor Najbardziej uczony spośród wrocławskich krasnali. Spotkacie go przechadzającego się dostojnie w todze w pobliżu Uniwersytetu. Jak zawsze zaczytany, czasem tylko oderwie się od książki, by pogrozić palcem spóźnialskim studentom.


Pobierz ppt "Krasnale we Wrocławiu Wycieczka z zajęć artterapii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google