Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wszystko, co chcesz wiedzieć o mnie…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wszystko, co chcesz wiedzieć o mnie…"— Zapis prezentacji:

1 Wszystko, co chcesz wiedzieć o mnie…
Wszystko, co chcesz wiedzieć o mnie… *** „Zawsze przy mnie lecz nie ze mną” „Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy I noc ma spokojną i dzień nietęskliwy”

2 WODNIK – charakterystyka znaku…
Pierwsza dekada znaku to stuprocentowy Wodnik inteligentny, błyskotliwy, często buja w obłokach. Walczy o wolność. Bezinteresownie wspiera skrzywdzonych.

3 Jak kochać Wodnika? Pamiętając, że Wodnik nie jest do końca szczery, gdy mówi, że miłość to nic poważnego, naprawdę bardzo cierpi przy rozstaniu. Jak z nim rozmawiać? - Budząc jego ciekawość. Jak go rozszyfrować? - Wyłapując wszystkie jego kompleksy i pomagając się od nich uwolnić.

4 Ona - jak ją zdobyć? Należy się zaprzyjaźnić, docenić walory intelektualne i uduchowienie. Zaoferować pomoc, jeśli jest do tego płaszczyzna. Lubi wolność, nie znosi zazdrości i krytyki. Uwielbia róże. Jej motto: wiem.

5 Z kim najlepiej czuje się pani Wodnik?
Bardzo dobrze z: Lwem, Strzelcem, Koziorożcem. Dobrze z: Baranem, Bliźniętami, Rakiem i Wodnikiem. Obojętnie z: Bykiem, Panną i Rybami. Źle z: Wagą i Skorpionem.

6 Karta życia - WISIELEC Jesteś zadumany, skupiony na sobie i mało towarzyski. Najbardziej ze wszystkiego lubisz spać, bo odrywa Cię to od rzeczywistości. Przebywanie w świecie swoich marzeń lub w świecie wirtualnym jest tym co Cię pociąga. Zwykle prowadzisz dość monotonne życie oparte na chodzeniu z domu do pracy i z pracy do domu. Jesteś zbyt bierny i nie wyłamujesz się poza stary utarty schemat. Dlatego często ogarnia Cię poczucie bezsensu swojego życia i niemoc osiągnięcia czegokolwiek. Wybawieniem z takiego stanu jest dla Ciebie znalezienie sobie jakiejś pasji. Nada ona sens Twojemu życiu i będziesz w stanie poświęcić się jej bez reszty. Z natury jesteś trochę leniwy i często nawet nie chce Ci się posprzątać ubrań, które z siebie właśnie zdjąłeś. Jednak, gdy już wykonujesz jakąś pracę jesteś sumienny i dokładny. Dobrze będziesz się czuł przy wykonywaniu prac wymagających spokoju, zacisznej atmosfery, dokładności i skrupulatności. Twoja silną stroną jest umiejętność koncentracji i intuicja, dlatego możesz w życiu zostać wybitnym specjalistą w danej dziedzinie. Zawody dla Ciebie to na przykład bibliotekarstwo, księgarstwo, konserwacja zabytków, księgowość itp. Szczęśliwy związek możesz stworzyć z partnerem o łagodnym usposobieniu, pełnym dobroci i miłości. Musi być to człowiek optymistycznie i pogodnie patrzący na życie. Najszczęśliwszy związek możesz stworzyć z osobą, której kartą życia jest GWIAZDA

7 Numerologia - 7 Siódemki pociąga wszystko, co tajemnicze i niewyjaśnione. Obdarzone są zwykle nadprzyrodzoną intuicją i zdolnościami parapsychicznymi. Ich zainteresowania krążą bardziej wokół spraw ducha, aniżeli spraw materialnych. To urodzeni filozofowie, dlatego widać duży dystans między nimi, a osobami pochłoniętymi życiem doczesnym. Od dzieciństwa pochłaniają wiedzę, ale w sposób analityczny. Nie przyjmują żadnych teorii czy definicji ogólnie przyjętych jako normy, dopóki ich sami nie zaakceptują przez swój analityczny umysł. Są wszystkiego ciekawe i ciągle poszukują prawdy, doskonałości, piękna i przyczyny. Jako indywidualiści i osoby niezależne często pozostają w życiu samotne. Trudno je zrozumieć, gdyż bardzo ostrożnie mówią o swoich emocjach i potrzebach. Sprawiają wrażenie osób wyniosłych, zimnych i pełnych rezerwy, a przy tym przypisuje się im takie cechy jak pycha, zarozumialstwo i przemądrzałość. Nic bardziej mylnego - tę pozę przybierają tylko dlatego, by nie zostać zranionym oraz ochronić swą prywatność i prawdziwe emocje. Siódemki są pełne godności i elegancji oraz zakryte woalem tajemniczości. Lubią ciszę, samotność i przyrodę. Pasjonują się starożytnymi cywilizacjami, religiami świata, wiedzą tajemną i parapsychologią. Na ogół są bardzo wybredne w doborze przyjaciół. Nie akceptują pustej gadaniny, przeciętności i wulgarności. Nie powinny hamować własnych emocji i uczuć, bowiem może ich to doprowadzić do chorób psychicznych czy depresji. Powinny też wystrzegać się alkoholu, narkotyków i życia w świecie iluzji. Sytuacja materialna - to osoby najmniej zainteresowane sprawami materialnymi. Pieniądze spełniają funkcję, ale nie są istotą ich życia. Owszem mają predyspozycje by zdobyć majątek, sławę i sukces, ale żadna z tych rzeczy tak naprawdę ich nie interesuje. Nie posiadają zmysłu praktycznego. Sprawy uczuciowe - siódemki mają duże trudności w doborze odpowiedniego partnera i rzadko znajdują szczęście i stabilizację w związkach. Są bardzo uczuciowe, ale nie potrafią o tym mówić. Najodpowiedniejszym partnerem, jest 7, 4 i 9. Kamień - ametyst Dzień - niedziela, poniedziałek Kolor - niebieski, srebrny, brązowy Metal - cynk, cyna Szczęśliwe liczby - 7, 1, 5

8 PONIEDZIAŁEK - BRZOSKWINIA
Jesteś prawdziwą indywidualistką, nie uznajesz utartych ścieżek, którymi wędrują inni. Chcesz znaleźć swoją własną drogę i pomysł na życie, którym zadziwisz cały świat. Uwielbiasz ryzyko, marzy ci się wielka przygoda. Potrafisz dokonać rzeczy niemożliwych, bierzesz się za przedsięwzięcia, które twoich bliskich przyprawiają o zawrót głowy. Jesteś bardzo odważna i gdy tylko pojawia się jakiś problem, chcesz od razu brać byka za rogi. Inna sprawa, że często, zwłaszcza w młodości, przeceniasz swoje możliwości. Nie zastanawiasz się, czy podołasz, tylko natychmiast zaczynasz działać. Efekt jest taki, że twoje plany często pozostają w krainie fantazji. Jesteś jednak uparta, nie zrażasz się niepowodzeniami. Mówisz sobie, że następnym razem pójdzie lepiej. Z wiekiem stajesz się bardziej rozsądna i pracowita. W miłości również bardzo wysoko stawiasz poprzeczkę. Zawsze otacza cię wianuszek adoratorów, bo twoja oryginalna uroda nie traci blasku nawet z upływem lat. Ty jednak jesteś bardzo wybredna, nie zwiążesz się z przeciętnym mężczyzną. Szukasz swojego księcia z bajki. Wodniczka to dziewczyna nie dla każdego. Bystra, inteligentna, dowcipna, pogodna, wesoła. Typ na wskroś oryginalny. Pozbawiona wszelkich uprzedzeń i przesądów. Kiedy jest młoda i niedoświadczona, zdarza się, że ją ktoś poderwie i zdobędzie na żonę poprzez zaskoczenie. Lecz po trzydziestce jest już bardzo ostrożna. Partner musi reprezentować wysoki poziom intelektualny, musi mieć w sobie coś czym można jej zaimponować. Wodniczkę zdobywa się albo z miejsca, albo wcale. Jest ona życzliwa, prostolinijna i wierzy ludziom, ale tak jak wiele kobiet czuje wstręt do myszy i pająków, tak Wodniczkę ogarnia obrzydzenie, kiedy na drodze życiowej napotka głupca, chama lub oszusta. Jeżeli jej serce jest zaangażowane, potrafi żyć z partnerem zgodnie aż do śmierci, bez gwarancji ze strony USC. Nie ma w niej nic z wyrachowania i chłodnej kalkulacji. Większość Wodniczek to kobiety towarzyskie, miłe, czujące się dobrze wśród ciekawych ludzi. Ciekawa cecha żon z tego znaku - bywają zaprzyjaźnione z całym światem, nie przyjaźniąc się specjalnie z nikim. Kto pojął za żonę Wodniczkę, można o nim powiedzieć, że wygrał na loterii wielki los. Niestety, nie każdy mąż potrafi docenić tę wspaniałą partnerkę. Odpowiednich partnerów dla Wodniczki nie ma zbyt wielu. Na pierwszym miejscu należałoby tu postawić Bliźniaka. U obojga występuje umiarkowany temperament, a umysłowo odpowiadają sobie wspaniale. Nikt nie potrafi z Wodniczką prowadzić takiej błyskotliwej rozmowy jak Bliźniak i nikt nie potrafi tak dobrze docenić jej zalet umysłowych. Na drugim miejscu znajduje się pan Waga. Widzimy tu także harmonię seksualną, delikatność, usposobienie wesołe i towarzyskie. Nieco powierzchowny intelektualizm partnera spod znaku Wagi w tym zestawieniu Wodniczki nie razi.

9 BAZYLIA Przyciągasz do siebie niezwykle oryginalną osobowością, ciekawymi pomysłami i nietypowymi zainteresowaniami. Dla Ciebie wszystko co zwykłe, znane i tuzinkowe nie jest godne uwagi. Gdy musisz załatwić jakąś prozaiczną sprawę, umierasz z nudów. Lubisz bujać w obłokach, to dla Ciebie ucieczka od codzienności. Jesteś niepraktyczna, nie uznajesz konwenansów i ogólnie przyjętych zasad. Nie rozumiesz dlaczego miałabyś postępować tak, jak reszta świata. Twoja niezależna dusza buntuje się, bardzo często zaskakujesz otoczenie swoimi pomysłami i zachowaniem. Potrafisz kochać namiętnie, ale gdy mężczyzna spróbuje ograniczyć Twoją wolność, więcej Cię nie zobaczy. Wielka miłość pryśnie jak bańka mydlana.

10 JAŁOWIEC Osoby urodzone pod znakiem Jałowca cenią prostotę i surowy tryb życia. Mają skromne wymagania i łatwo przystosowują się do każdej sytuacji. Unikają sytuacji konfliktowych, co ułatwia im ich elastyczny charakter. Jałowcom obca jest pogoń za pieniędzmi i sławą, kariera zawodowa ma dla nich marginalne znaczenie, podobnie jak publiczne wystąpienia. Dzięki takim cechom charakteru zwykle osiągają szczęście ze względu na minimalne oczekiwania wobec siebie i życia. W miłości są wierne i oddane, a nawet nieco sentymentalne. Zdarza się jednak, że nie potrafią okazywać czułości, za to jednak zawsze otaczają partnera troską i zapewniają mu silne oparcie życiowe. Mimo, iż życie Jałowców jest nieskomplikowane, to osoby spod tego znaku bardzo często oddają się malarstwu, co być może jest ucieczką od uporządkowanej codzienności. Słynne Jałowce: - Wolfgang Amadeusz Mozart - Franklin Delano Roosevelt - Artur Rubinstein Cechy szczególne: - lojalność - prostolinijność - oddanie - bezkonfliktowość

11 Urodzinki - 27 styczeń 27 To dzień narodzin ludzi energicznych i zdolnych do wielkich, ambitnych przedsięwzięć. Są oni odpowiedzialni za swoje czyny i nigdy nie boją się podejmować szybkich decyzji. Mają bogatą wyobraźnię, chłonny i otwarty umysł. Nie lubią podporządkowywać się ogólnie przyjętym normom, kochają własną niezależność. W ciemnych zakamarkach ich duszy czasem skrywa się, niestety, zarozumiałość i pogarda dla słabszych. Mają też skłonność do zbytniego krytykowania innych. W pracy należy dać im wolną rękę i kredyt zaufania. Osoby te pracują dobrze i wydajnie tylko wtedy, gdy same sobie są sterem i okrętem. Choć sprawiają wrażenie ogromnie pewnych siebie, w miłości potrzebują wiele ciepła i życzliwej wyrozumiałości. Nadmiernie ograniczane przez partnera, będą mu się wymykać przy każdej okazji.

12 MALACHIT Nade wszystko cenią sobie życzliwe otoczenie. Dbają o to, by pokazać się ludziom z jak najlepszej strony. Wolą słuchać zwierzeń niż opowiadać o sobie. Nie lubią zajmować się rzeczami nieistotnymi. Boją się zmian, bo mają trudności z przystosowaniem do nowej sytuacji. Są sentymentalni, ale potrafią ocenić swojego partnera.

13 POWOJNIK Nie walczyć, lecz rozkoszować się - oto jego życiowe motto. Powojnik idzie wytrwale własna drogą - nie z zawziętością, lecz właściwą mu uległością. Często jest nieobecny, zajęty swoimi sprawami. A mimo to wyprzedza swoich rówieśników, zaskakuje oryginalnymi pomysłami. Wierność nie należy do jego mocnych cech. Bardziej ceni wolność. Powojnik powinien szukać towarzystwa Narcyza, Bzu, Orchidei oraz Konwalii.

14 Oczy brązowe Wybitna indywidualność. Masz wszelkie znamiona prawdziwego przywódcy, lubisz gdy inni słuchają Cię, lubisz życie aktywne, przebojowe. Niechętnie podporządkowujesz się poleceniom, ustalonym wcześniej regułom. Masz naturę przekorną, ale... kochaną. W sprawach intymnych grzeszysz nieśmiałością.

15 „Jak z zapałem kochałeś, tak naśladuj godnie Myślenia i uczucia niebieskiej istoty” …KONIEC


Pobierz ppt "Wszystko, co chcesz wiedzieć o mnie…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google