Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Krok I Najpierw należy pobrać program pomagający w tworzeniu stron internetowych. Następnie po zrobieniu strony startowej, należy nazwać ją „index.php”.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Krok I Najpierw należy pobrać program pomagający w tworzeniu stron internetowych. Następnie po zrobieniu strony startowej, należy nazwać ją „index.php”."— Zapis prezentacji:

1 Krok I Najpierw należy pobrać program pomagający w tworzeniu stron internetowych. Następnie po zrobieniu strony startowej, należy nazwać ją „index.php”.

2 Krok II Należy założyć konto na dowolnej poczcie internetowej, po czym wcześniej zrobioną przez siebię stronę internetową nazwaną przez nas „index.php” u mieścić na serwerze skrzynki.

3 Krok III Następnym krokiem jest dołaczenie linków i zrobienie tzw. Kotwic, czyli wejść na stronkę poprzez kliknięcie. Pamięajcie, że aby każde zdjęcie działało prawidłowo, należy je również zamieścić na serwerze poczty.

4 Krok IV Krok IV opisuje aktualizowanie strony, po ewentualnymzakończeniu tworzenia jej. Aby zaktualizować stronę, należy wejśc na stary załącznik, dopisać nową linijkę bądź dodać nowe zdjęcie, zapisać plik, a następnie zastąpić nim stary pilk zamieszczony na serwerze.

5 Krok V Ostatnim punktem są już tylko kosmetyki, czyli np.. Ścią gnięcie zabawynch gifów oraz zdjęć i obrazków. Po wgraniu ich należy ponownie zaktualizowac stronkę jak już mowiłem na poprzedniej stronnie, i cieszyć się nowymi zdjęciami.

6 Krok VI - Koniec I to by było na tyle.Zapraszamy serdecznie do robienia stronek internwtowych gdyż jest to ciekawe zajęcie na nudne ziomwe dni. 

7 jc

8 chu

9

10 hc


Pobierz ppt "Krok I Najpierw należy pobrać program pomagający w tworzeniu stron internetowych. Następnie po zrobieniu strony startowej, należy nazwać ją „index.php”."

Podobne prezentacje


Reklamy Google