Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Najpierw należy pobrać program pomagający w tworzeniu stron internetowych. Następnie po zrobieniu strony startowej, należy nazwać ją index.php.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Najpierw należy pobrać program pomagający w tworzeniu stron internetowych. Następnie po zrobieniu strony startowej, należy nazwać ją index.php."— Zapis prezentacji:

1 Najpierw należy pobrać program pomagający w tworzeniu stron internetowych. Następnie po zrobieniu strony startowej, należy nazwać ją index.php.

2 Należy założyć konto na dowolnej poczcie internetowej, po czym wcześniej zrobioną przez siebię stronę internetową nazwaną przez nas index.php u mieścić na serwerze skrzynki.

3 Następnym krokiem jest dołaczenie linków i zrobienie tzw. Kotwic, czyli wejść na stronkę poprzez kliknięcie. Pamięajcie, że aby każde zdjęcie działało prawidłowo, należy je również zamieścić na serwerze poczty.

4 Krok IV opisuje aktualizowanie strony, po ewentualnymzakończeniu tworzenia jej. Aby zaktualizować stronę, należy wejśc na stary załącznik, dopisać nową linijkę bądź dodać nowe zdjęcie, zapisać plik, a następnie zastąpić nim stary pilk zamieszczony na serwerze.

5 Ostatnim punktem są już tylko kosmetyki, czyli np.. Ścią gnięcie zabawynch gifów oraz zdjęć i obrazków. Po wgraniu ich należy ponownie zaktualizowac stronkę jak już mowiłem na poprzedniej stronnie, i cieszyć się nowymi zdjęciami.

6 I to by było na tyle.Zapraszamy serdecznie do robienia stronek internwtowych gdyż jest to ciekawe zajęcie na nudne ziomwe dni.

7 jc

8 chu

9

10 hc


Pobierz ppt "Najpierw należy pobrać program pomagający w tworzeniu stron internetowych. Następnie po zrobieniu strony startowej, należy nazwać ją index.php."

Podobne prezentacje


Reklamy Google