Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Realizacja programu Dish Stories mgr Agata Waltrowska Uczniowie klasy 1a i 2b.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Realizacja programu Dish Stories mgr Agata Waltrowska Uczniowie klasy 1a i 2b."— Zapis prezentacji:

1 Realizacja programu Dish Stories mgr Agata Waltrowska Uczniowie klasy 1a i 2b

2 Co to jest ? Dish Stories jest to kulinarny projekt etwinningu. Na którym my i uczniowie szkół z którymi współpracujemy czyli: About, About, About Çorlu, Çorlu, Çorlu Badalona, Badalona, Badalona Daleszyce, Daleszyce, Daleszyce Paralia, Paralia, Paralia Zabór, zamieszczamy przepisy oraz doświadczenia kulinarne. Zabór, zamieszczamy przepisy oraz doświadczenia kulinarne. Zabór

3 Co tam zamieszczamy ? Zamieszczamy tam przepisy, zdjęcia i wpisy, w których dzielimy się przeżyciami kulinarnymi lub oceniamy prace z innych szkół. Oto przykładowa praca Sary Dziębór. Zamieszczamy tam przepisy, zdjęcia i wpisy, w których dzielimy się przeżyciami kulinarnymi lub oceniamy prace z innych szkół. Oto przykładowa praca Sary Dziębór.

4 Adres internetowy: Wszystkie nasze prace, wpisy i zdjęcia można zobaczyć na stronie: Wszystkie nasze prace, wpisy i zdjęcia można zobaczyć na stronie: http:dishstories.wordpress.com

5 Odznaki jakości:

6 Nasze posty:

7 Nasz opiekun: To wszystko zawdzięczamy Pani Agacie Waltrowskiej, która zawsze nam pomaga i tłumaczy nasze wątpliwości. To wszystko zawdzięczamy Pani Agacie Waltrowskiej, która zawsze nam pomaga i tłumaczy nasze wątpliwości.

8 Wykonała: Gabriela Ośka


Pobierz ppt "Realizacja programu Dish Stories mgr Agata Waltrowska Uczniowie klasy 1a i 2b."

Podobne prezentacje


Reklamy Google