Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz."— Zapis prezentacji:

1 Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz Wysocki Promotor: dr inż. Walery Susłow

2 Co zrobiłem Faza wypracowania w toku: umówiłem się z promotorem na sobotę 16:30, wpisałem rzeczywiste dane dokumentów testowych do aplikacji i otrzymałem informacje zwrotne, dopracowałem schemat bazy danych zgodnie z nowymi informacjami, wygenerowałem aplikację sieciową na podstawie schematu bazy danych, przeczytałem piąty rozdział Seam in Action Dana Allena znalazłem informacje o możliwości użycia biblioteki ODFDOM do wygenerowania dokumentów testowych na podstawie szablonów utworzonych w OpenOffice Write.

3 Co zamierzam zrobić uruchomić prototyp modułu generowania dokumentów testowych na podstawie szablonów dokumentów i zawartości bazy danych przy użyciu ODFDOM, utworzyć produkcyjną wersję aplikacji, która będzie działać z bazą Hypersonic SQL wbudowaną w JBossa, spotkać się z promotorem, przeczytać kolejną część Seam in Action.

4 Jakie mam problemy próbowałem używać OpenOffice SDK do wygenerowania dokumentów testowych, jednak interfejs jest bardzo skomplikowany i przez cały dzień pracy nie udało mi się utworzyć/uruchomić prototypu, problem z polskimi znakami w aplikacji, problem z bazą mySQL - samoistnie powstają zduplikowane klucze obce i indeksy do nich.

5 dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google