Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Koszalin, 24 luty 2010. Celem akcji było uświadomienie mieszkańców Koszalina o problemach ludzi bezdomnych, którzy w okresie zimy zmagają się z problemem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Koszalin, 24 luty 2010. Celem akcji było uświadomienie mieszkańców Koszalina o problemach ludzi bezdomnych, którzy w okresie zimy zmagają się z problemem."— Zapis prezentacji:

1 Koszalin, 24 luty 2010

2 Celem akcji było uświadomienie mieszkańców Koszalina o problemach ludzi bezdomnych, którzy w okresie zimy zmagają się z problemem mrozu, a także poinformowanie ich o możliwości przekazania 1 % podatku dochodowego na Schroniska i Noclegownie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta.

3 W akcję zaangażowani byli uczniowie I LO im. St. Dubois w Koszalinie: Aleksandra Dudczak, Katarzyna Broda- Żurawska i Mateusz Sadłyk. Po wcześniejszym przygotowaniu kartonów, 24 lutego rozmieścili je w różnych częściach miasta, najczęściej odwiedzanych przez ludzi. Reakcja ludzi była pozytywna. Zatrzymywali się, oglądali kartony, niektórzy pytali się o szczegóły akcji i informacje o Towarzystwie. Następnego dnia, 25 lutego, kartony zostały pozbierane ze wszystkich miejsc, w których się znajdowały.

4 Akcją Kartonową zainteresowały się media. Uczniowie koszalińskiego liceum, udzielili wywiadu dla: 1. Radia Eska 2. Koszalińskiej Telewizji MAX 3. Głosu Koszalińskiego 4. Dziennika MIASTO

5 1. Skwer koło Bałtyckiego Teatru Dramatycznego 2. Plac przed Galerią Handlową EMKA 3. Parking Powiatowego Szpitala w Koszalinie 4. Parking przy Galerii Handlowej FORUM 5. Plac przy Ratuszu 6. Parking przy Poczcie Głównej 7. Deptak ul. Kaszubska 8. Dworzec PKP i Dworzec PKS 9. Parking ZUS 10. Chodnik przy Katedrze

6

7

8

9

10

11

12


Pobierz ppt "Koszalin, 24 luty 2010. Celem akcji było uświadomienie mieszkańców Koszalina o problemach ludzi bezdomnych, którzy w okresie zimy zmagają się z problemem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google