Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MIEJSCA GDZIE SĄ PODEJMOWANE DECYZJE Z KIM ROZMAWIAŁEŚ? Z LEKARZEM, PRACOWNIKIEM TEGO ODDZIAŁU. Z LEKARZEM, PRACOWNIKIEM TEGO ODDZIAŁU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MIEJSCA GDZIE SĄ PODEJMOWANE DECYZJE Z KIM ROZMAWIAŁEŚ? Z LEKARZEM, PRACOWNIKIEM TEGO ODDZIAŁU. Z LEKARZEM, PRACOWNIKIEM TEGO ODDZIAŁU."— Zapis prezentacji:

1

2 MIEJSCA GDZIE SĄ PODEJMOWANE DECYZJE

3 Z KIM ROZMAWIAŁEŚ? Z LEKARZEM, PRACOWNIKIEM TEGO ODDZIAŁU. Z LEKARZEM, PRACOWNIKIEM TEGO ODDZIAŁU.

4 GDZIE PRZEPROWADZIŁAŚ TEN WYWIAD? W KATEDRZE I KLINICZNYM ODDZIALE LARYNGOLOGI W ZABRZU.

5 KTO PODEJMUJE W TYM MIEJSCU DECYZJE? DECYZJE PODEJMUJE TU KIEROWNIK KATEDRY I KLINICZNEGO ODDZIAŁU LARYNGOLOGI –PROFESOR- NAMYSŁOWSKI. DECYZJE PODEJMUJE TU KIEROWNIK KATEDRY I KLINICZNEGO ODDZIAŁU LARYNGOLOGI –PROFESOR- NAMYSŁOWSKI.

6 JAKI RODZAJ DECYZJI JEST TAM PODEJMOWANY? SĄ TU PODEJMOWANE DECYZJE DOTYCZĄCE SPOSOBU LECZENIA PRZEBYWAJĄCYCH TU PACJENTÓW. SĄ TU PODEJMOWANE DECYZJE DOTYCZĄCE SPOSOBU LECZENIA PRZEBYWAJĄCYCH TU PACJENTÓW.

7 DO KOGO ADRESOWANE SĄ PODEJMOWANE DECYZJE? DECYZJE TE ADRESOWANE SĄ DO PRACUJĄCYCH TU LEKARZY, PIELĘGNIAREK I SALOWYCH. DECYZJE TE ADRESOWANE SĄ DO PRACUJĄCYCH TU LEKARZY, PIELĘGNIAREK I SALOWYCH.

8 NA JAKIEJ PODCTAWIE SĄ ONE PODEJMOWANE? SĄ ONE PODEJMOWANE W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU CHOROBY, JEJ STOPNIA ZAAWANSOWANEGO I WYNIKÓW BADAŃ DODATKOWYCH. SĄ ONE PODEJMOWANE W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU CHOROBY, JEJ STOPNIA ZAAWANSOWANEGO I WYNIKÓW BADAŃ DODATKOWYCH.

9 W JAKI SPOSÓB I Z KIM SĄ ONE KONSULTOWANE? SĄ ONE KONSULTOWANE Z KIEROWNIKIEM ODDZIAŁU LARYNGOLOGI, LEKARZY POMIĘDZY SOBĄ NA ZASADZIE WYMIANY UWAG, DOŚWIADCZEŃ W TRAKCIE LICZNYCH ROZMÓW, PRZEGLĄDANIEM WYNIKÓW BADAŃ DODATKOWYCH I ZDJĘĆ RADIOLOGICZNYCH. SĄ ONE KONSULTOWANE Z KIEROWNIKIEM ODDZIAŁU LARYNGOLOGI, LEKARZY POMIĘDZY SOBĄ NA ZASADZIE WYMIANY UWAG, DOŚWIADCZEŃ W TRAKCIE LICZNYCH ROZMÓW, PRZEGLĄDANIEM WYNIKÓW BADAŃ DODATKOWYCH I ZDJĘĆ RADIOLOGICZNYCH.

10 KLINICZNY SZPITAL LARYNGOLOGICZNY


Pobierz ppt "MIEJSCA GDZIE SĄ PODEJMOWANE DECYZJE Z KIM ROZMAWIAŁEŚ? Z LEKARZEM, PRACOWNIKIEM TEGO ODDZIAŁU. Z LEKARZEM, PRACOWNIKIEM TEGO ODDZIAŁU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google