Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Obecnie do zespołu taneczno – wokalnego należą: Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Carmit Bachar, Melody Thornton, Kimberly Wyatt i Jessica Sutta. Wszystko.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Obecnie do zespołu taneczno – wokalnego należą: Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Carmit Bachar, Melody Thornton, Kimberly Wyatt i Jessica Sutta. Wszystko."— Zapis prezentacji:

1

2 Obecnie do zespołu taneczno – wokalnego należą: Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Carmit Bachar, Melody Thornton, Kimberly Wyatt i Jessica Sutta. Wszystko zaczęło się w małym studiu tańca, które mieściło się w Los Angeles w garażu aktorki Christiny Applegate - niegdyś współlokatorki choreografki Robin Antin. Tańczyły one niegdyś "na rurze" w klubach erotycznych.Nicole ScherzingerAshley RobertsCarmit BacharMelody ThorntonKimberly WyattJessica SuttaLos AngelesChristiny ApplegateRobin Antin Występowała ona w reklamówkach telewizyjnych i była także autorem choreografii w teledyskach takich zespołów jak Smash Mouth, The Offspring i No Doubt. Chciała jednak zająć się czymś innym, bardziej twórczym. Zaprosiła więc do współpracy kilka dziewczyn i wspólnie zaczęły tworzyć własną choreografię oraz kreować swój styl. Pod okiem Antin, początkowo dziewczyny występowały w różnych klubach, w tym w Viper Room, którego właścicielem był Johnny Depp. Od 1995 roku przez 6 kolejnych lat, nowo powstały zespół swoimi tanecznymi popisami otwierał czwartkowe wieczory w ekskluzywnym Viper Room. Punktem zwrotnym w karierze The Pussycat Dolls był moment kiedy Gwen Stefani zaprosiła dziewczyny do wspólnego występu zarówno choreograficznego jak i wokalnego. Show okazał się wielkim sukcesem i w 2002 roku grupa przeniosła się do prestiżowego klubu The Roxy. Potem ich kariera potoczyła się błyskawicznie.Smash MouthThe OffspringNo DoubtJohnny Depp 1995Gwen Stefani2002 Rok 2005 przyniósł im debiutancki singiel Don't Cha z gościnnym udziałem rapera Busta Rhymesa. Ponadto na pierwszym albumie The Pussycat Dolls usłyszymy takie osoby jak Will.i. am z zespołu Black Eyed Peas oraz Timbalanda. W niedalekiej przyszłości dziewczyny z The Pussycat Dolls zamierzają również zaprojektować własną kolekcję ubrań, bielizny, perfum oraz gier wideo.2005 Busta RhymesaWill.i. amBlack Eyed PeasTimbalanda

3


Pobierz ppt "Obecnie do zespołu taneczno – wokalnego należą: Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Carmit Bachar, Melody Thornton, Kimberly Wyatt i Jessica Sutta. Wszystko."

Podobne prezentacje


Reklamy Google