Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Polityka dotycząca urlopu macierzyńskiego / ojcowskiego w Hewitt Associates Sp. z o.o.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Polityka dotycząca urlopu macierzyńskiego / ojcowskiego w Hewitt Associates Sp. z o.o."— Zapis prezentacji:

1 Polityka dotycząca urlopu macierzyńskiego / ojcowskiego w Hewitt Associates Sp. z o.o.

2 Polityka dotycząca urlopu macierzyńskiego – cele Głównym celem tej polityki jest zwiększenie wartości firmy dla pracowników poprzez nagrodzenie ich w dowód uznania za znaczące zmiany w ich życiu. Z tego powodu Hewitt Associates oferuje swoim pracownikom specjalne premie niezależnie od zobowiązań wynikających z postanowień Prawa Pracy. Pomoc pracownikom w osiągnięciu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym. Polityka jest jedynie rodzajem drogowskazu, zawiera ogólne pryncypia, które mogą stale ewoluować.

3 Kto jest uprawniony do świadczenia na mocy tej polityki? Polityka obejmuje wszystkich pracowników ze stażem pracy w firmie powyżej 12 miesięcy. Beneficjentami tej polityki są zarówno kobiety jak i mężczyźni: –pracownice, które są w ciąży –pracownicy, którym urodzi się dziecko podczas zatrudnienia w Hewitt Associates.

4 Dodatkowe świadczenia, do których uprawnieni są pracownicy Hewitt Associates Pracownice w ciąży możliwość elastycznego podejścia do pracy jest to przedmiot do rozplanowania z przełożonym i akceptacji przez menedżera oraz kierownika HR

5 Dodatkowe świadczenia, do których uprawnieni są pracownicy Hewitt Associates Każdy pracownik Hewitt Associates, któremu urodziło się dziecko jest uprawniony do: dla mam: –finansowa wyprawka równa jednemu miesięcznemu wynagrodzeniu brutto (wypłacana razem z pierwszą pensją po dacie powrotu do pracy po skończonym urlopie macierzyńskim / opiece nad dzieckiem) –lub –Dodatkowe 4 tygodnie płatnego urlopu, do wykorzystania bezpośrednio po skończonym urlopie macierzyńskim dla ojców: –dodatkowe 2 tygodnie płatnego urlopu do wykorzystania bezpośrednio po narodzinach dziecka.

6 Dodatkowe świadczenia, do których uprawnieni są pracownicy Hewitt Associates Każdy pracownik Hewitt Associates, zarówno mamy jak i ojcowie, jest uprawniony do wyprawki równej 500 PLN netto (750 PLN brutto) po narodzinach dziecka.

7 Dodatkowe świadczenia, do których uprawnieni są pracownicy Hewitt Associates Pracownik przebywający na urlopie macierzyńskim / ojcowskim jest uprawniony do: –kontynuacji korzystania z programu opieki medycznej (którego dostawcą jest CM LIM), –bycia uwzględnionym we wszystkich przedsięwzięciach Funduszu Socjalnego, –dla tych, którzy są uprawnieni do korzystania z służbowego telefonu komórkowego oraz innych służbowych akcesoriów, kontynuacji korzystania zgodnie z regułami przyjętymi przez firmę, –bycia uwzględnionym w procesie rewizji wynagrodzeń zgodnie z oddzielnymi uregulowaniami (Polityka Rewizji Wynagrodzeń), –bycia uwzględnionym w procesie przyznawania premii rocznej zgodnie z oddzielnymi uregulowaniami (Polityka Premii Rocznej).

8 Dodatkowe świadczenia, do których uprawnieni są pracownicy Hewitt Associates –Pracownica po powrocie z urlopu macierzyńskiego: Możliwość elastycznego podejścia do pracy Jest to przedmiot do rozplanowania z przełożonym i akceptacji przez menedżera oraz kierownika HR.

9 Przykłady – Marta jest zatrudniona w Hewitt Associates na umowę na czas nieokreślony od półtora roku. Właśnie odkryła, że jest w ciąży. – Kasia jest zatrudniona w Hewitt Associates na umowę na czas nieokreślony od roku. Właśnie odkryła, że jest w ciąży. Urodzi bliźniaki. – Tomek jest zatrudniony w Hewitt Associates na umowę na czas nieokreślony od roku. Jego żona jest w ciąży i za 3 miesiące urodzi dziecko. – Asia i Piotrek są małżeństwem. Oboje są zatrudnieni w Hewitt Associates na umowę na czas nieokreślony. Asia jest w ciąży. – Ania została zatrudniona w Hewitt Associates 2 miesiące temu na umowę o pracę na 10 miesięcy. Ania odkryła, że jest w ciąży.


Pobierz ppt "Polityka dotycząca urlopu macierzyńskiego / ojcowskiego w Hewitt Associates Sp. z o.o."

Podobne prezentacje


Reklamy Google