Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja o Harrym Potterze i Jego Czarodziejskim ś wiecie W wieku 11 lat mimo sprzeciwu ciotki i wujka zacz ął ucz ę szcza ć do "Szko ł y Magi i Czarodziejstwa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja o Harrym Potterze i Jego Czarodziejskim ś wiecie W wieku 11 lat mimo sprzeciwu ciotki i wujka zacz ął ucz ę szcza ć do "Szko ł y Magi i Czarodziejstwa."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja o Harrym Potterze i Jego Czarodziejskim ś wiecie W wieku 11 lat mimo sprzeciwu ciotki i wujka zacz ął ucz ę szcza ć do "Szko ł y Magi i Czarodziejstwa w Hogwarcie" W ł a ś nie tam pozna ł Hermione Grenger i Ronalda Weasleya, którzy stali si ę jego najlepszymi przyjació ł mi.

2 Dwie wersje: W krótkich i długich włosach. A oto Fred i Georg Weasleyowie, bracia najlepszego przyjaciela Harrego, Rona…

3 Zdj ę cie z 5 cz ęś ci filmu… Harry podczas walki z jego odwiecznym wrogiem traci Ojca Chrzestnego…

4 Trzej główni bohaterowie: Có ż tu du ż o o nich pisa ć ? Po prostu s ą super.

5 Znajomi Harrego… Niektórzy przynajmniej Znajomi Harrego… Niektórzy przynajmniej Luna jest dobrą koleżanką Harrego, a Cho? Ojojoj działo się :*

6 Nauczyciele w Hogwarcie… Snape Dumbledore Minerwa

7 Koledzy Harego… Ci źli i Ci dobrzy: Pierwszy w kolejce to Malfoy– Jego ojciec jest śmierciożercą. Nevile– wychowuje Go babcia. Cedric – brał udział w Turnieju Trójmagicznym, w którym został zabity przez Voldemorda…

8 Odwieczny wróg Harrego: Lord Voldemort… Zamordował rodziców Harrego, ale nie tylko. Poka ż e wam Go, gdy był młody i w tera ź niejszo ś ci.

9 The End Opracowała: Magdalena Machnik klasa VI


Pobierz ppt "Prezentacja o Harrym Potterze i Jego Czarodziejskim ś wiecie W wieku 11 lat mimo sprzeciwu ciotki i wujka zacz ął ucz ę szcza ć do "Szko ł y Magi i Czarodziejstwa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google