Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Czym jest AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI? Akcelerator Przedsiębiorczości to nowa inicjatywa Inwest-Park Sp. z o.o., której.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Czym jest AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI? Akcelerator Przedsiębiorczości to nowa inicjatywa Inwest-Park Sp. z o.o., której."— Zapis prezentacji:

1 AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

2 Czym jest AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI? Akcelerator Przedsiębiorczości to nowa inicjatywa Inwest-Park Sp. z o.o., której celem jest pobudzenie i wspieranie postaw pro-przedsiębiorczych u osób, które mają pomysł na własny biznes i planują założyć własną firmę.

3 Co oferujemy? W ramach projektu Akcelerator Przedsiębiorczości oferujemy szeroki wachlarz bezpłatnego wsparcia: szkolenia, mentoring, doradztwo, preinkubacja.

4 PREINKUBACJA

5 Preinkubacja Preinkubacja ma na celu umożliwienie osobom pragnącym spróbować swoich sił w prowadzeniu własnej firmy przetestowania swoich pomysłów. Dzięki preinkubacji każdy uczestnik projektu może sprawdzić swój pomysł bez ponoszenia ryzyka, zbędnych kosztów i czasu na rejestrację własnej firmy.

6 Kim jest preinkubowany?  Preinkubowany może być: -studentem, -uczniem, -osobą pracującą, -osobą bezrobotną.

7 Pomysły preinkubowanych: projektowanie/architektura, projektowanie/agencja reklamowa, publikacje/artystyczna i literacka działalność twórcza, udostępnianie miejsca reklamowego w mediach elektronicznych/internetowych, rękodzielnictwo, agencja artystyczna.

8 Pierwszy pomysł: Kto: Błażej Przychocki Co: Projektowanie/architektura Jak: Najpierw trafiłem na szkolenie, następnie skorzystałem z bezpłatnego doradztwa i podjąłem wyzwanie prowadzenia własnej działalności. Dziś jestem już jednym z pierwszych preinkubowanych i dopracowuje mój pomysł na biznes.

9 Pierwszy pomysł: Co projektuje: budynki mieszkalne, centra/galerie handlowe, sale konferencyjne, obiekty sportowe, domki jednorodzinne.

10 Zalety preinkubacji: nie prowadzisz księgowości, korzystasz z innowacyjnego subkonta, korzystasz z wsparcia doradcy, mentora i opiekuna, uczestniczysz w bezpłatnych szkoleniach, korzystasz z pomocy prawnej, zarabiasz własne pieniądze.

11 Etapy świadczenia usług: 1.Zgłoś swój pomysł do Inwest-Parku. 2.Spotkaj się z doradcą, który oceni Twój pomysł. 3.Podpisz umowę o preinikubację. 4.Testuj swój pomysł.

12 Za i przeciw preinkubacji PrzeciwZa - własne lenistwo? - strach przed nowym? -nie muszę rejestrować działalności, -nie muszę rozmawiać i walczyć z urzędami, -nie muszę prowadzić księgowości ani biura, -mogę zacząć i skończyć kiedy chcę bez żadnego rygoru finansowego, -korzystam z opieki doradców, mentorów i szkoleń, -zdobywam praktyczne doświadczenie, -pracuję kiedy chcę i nie mam szefa, -dobrze się bawię w bardzo realistycznej grze biznesowej.

13 SZKOLENIA

14 Harmonogram szkoleń 2013-04-08 - Jak wycenić, sfinansować i wyprodukować własny produkt? 2013-04-25 - Warsztaty kreatywności. 2013-05-09 - Budowanie skutecznego zespołu w kreatywnym biznesie.

15 Opinie o szkoleniach: -Szkolenia w Inwest-Parku są uniwersalne. Informacje przekazywane, mimo że mają nauczyć nas jak prowadzić działalność gospodarczą tak naprawdę pozwalają przenieść tą wiedzę w inne dziedziny życia. Umiejętność efektywnego planowania czasu w własnej firmie jest niezmiernie ważna, ale także w domu czy w pracy na etacie w firmie jest to umiejętność niezbędna. -Mój pomysł na własną firmę dopiero się kształtuje. Ale wiedzę zdobytą na szkoleniach wykorzystuję już dziś. Lepsza organizacja czasu, umiejętność planowania wydatków, niektóre zagadnienia związane z marketingiem już dziś wykorzystuję w życiu prywatnym.

16 DORADZTWO I MENTORING

17 MENTORING I DORADZTWO Usługi doradcze i mentoringowe, pozwolą na dopracowanie pomysłu na biznes oraz zdobycie lub uzupełnienie wiedzy niezbędnej do efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej.

18 Mentoring i Doradztwo - zakres Prawa autorskie. Design i jego znaczenie w sprzedaży produktów. Kojarzenie potencjalnych partnerów biznesowych. Możliwość pozyskania środków na działalność. Kojarzenie potencjalnych partnerów biznesowych. Możliwość pozyskania środków na działalność. Prowadzenie i zakładanie firmy. Księgowe i podatkowe aspekty. Inne (zgłaszane przez uczestników).

19 Jak skorzystać z doradztwa i mentoringu? Przyjdź bądź zadzwoń do Inwest-Parku i umów się na doradztwo i mentoring. Spotkaj się z doradcą i mentorem - dopracuj swój pomysł. Sporządź z doradcą Biznesplan. Rozpocznij przygodę z własnym biznesem.

20 Terminarz doradztwa i mentoringu

21 Zapraszam do kontaktu ul. Dąbrowskiego 8 64-920 Piła Tel. +48 67 212 49 68 e-mail: biuro@inwestpark.pila.pl; www.inwestpark.pila.pl


Pobierz ppt "AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Czym jest AKCELERATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI? Akcelerator Przedsiębiorczości to nowa inicjatywa Inwest-Park Sp. z o.o., której."

Podobne prezentacje


Reklamy Google