Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tematy do wypracowania propozycji i wniosków. 1. Co można zrobić, by młodzi chętniej się angażowali się w życie społeczne? W czym leży problem? Jakie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tematy do wypracowania propozycji i wniosków. 1. Co można zrobić, by młodzi chętniej się angażowali się w życie społeczne? W czym leży problem? Jakie."— Zapis prezentacji:

1 Tematy do wypracowania propozycji i wniosków

2 1. Co można zrobić, by młodzi chętniej się angażowali się w życie społeczne? W czym leży problem? Jakie metody podjąć, by ich zmobilizować? Czym zachęcić? W czym leży problem? Jakie metody podjąć, by ich zmobilizować? Czym zachęcić?

3 2. Jak zmienić myślenie dorosłych i władz wobec młodzieży? Jak teraz wyglądają relacje młodzieży z władzą? Jak powinny wyglądać? W jaki sposób możemy sobie nawzajem pomagać? Jak teraz wyglądają relacje młodzieży z władzą? Jak powinny wyglądać? W jaki sposób możemy sobie nawzajem pomagać?

4 3. Jak zachęcić młodych do udziału w wyborach? Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w wyborach? Jak przekonać, że każdy głos się liczy? Co młodzi wiedzą o wyborach? Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w wyborach? Jak przekonać, że każdy głos się liczy? Co młodzi wiedzą o wyborach?

5 4. Co zrobić, by młodzież zrozumiała politykę i przestała się jej wystrzegać? Jaki stosunek ma młodzież do polityki? Z jakimi inicjatywami politycy aktualnie wychodzą do młodych? Czego młodzież oczekuje od polityków? Jaki stosunek ma młodzież do polityki? Z jakimi inicjatywami politycy aktualnie wychodzą do młodych? Czego młodzież oczekuje od polityków?

6 5. Co powinna robić szkoła i nauczyciele, by uczniowie angażowali się społecznie? Czy szkoła zachęca uczniów do aktywności społecznej? Gdzie widoczna jest praca aktywnej młodzieży? Jaki wpływ ma szkoła na zaangażowanie młodych w przyszłości? Czy szkoła zachęca uczniów do aktywności społecznej? Gdzie widoczna jest praca aktywnej młodzieży? Jaki wpływ ma szkoła na zaangażowanie młodych w przyszłości?


Pobierz ppt "Tematy do wypracowania propozycji i wniosków. 1. Co można zrobić, by młodzi chętniej się angażowali się w życie społeczne? W czym leży problem? Jakie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google