Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Rosja,Federacja Rosyjska – państwo rozciągające się od wschodniej Europy poprzez północną część Azji po Ocean Spokojny. Federacja Rosyjska jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Rosja,Federacja Rosyjska – państwo rozciągające się od wschodniej Europy poprzez północną część Azji po Ocean Spokojny. Federacja Rosyjska jest."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4  Rosja,Federacja Rosyjska – państwo rozciągające się od wschodniej Europy poprzez północną część Azji po Ocean Spokojny. Federacja Rosyjska jest największym państwem na świecie pod względem powierzchni oraz szóstym największym w historii świata. Pod względem liczby ludności zajmuje 9. miejsce. Państwo rosyjskie dysponuje największymi na świecie zasobami naturalnymi i źródłami energii. Rosja jest członkiem wielu międzynarodowych organizacji.EuropyAzjiOcean Spokojny największym państwem na świecie pod względem powierzchniszóstym największym w historii świata9. miejscezasobami naturalnymi

5  MoskwaMoskwa 

6

7

8

9

10

11  http://pl.wikipedia.org/wiki/Rosja


Pobierz ppt " Rosja,Federacja Rosyjska – państwo rozciągające się od wschodniej Europy poprzez północną część Azji po Ocean Spokojny. Federacja Rosyjska jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google