Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KODEKS 2,0. Szkoła Podstawowa nr6 w Inowrocławiu 1.W szkole nie używamy telefonów komórkowych, poza sytuacjami wyjątkowymi. 2. Za zgodą nauczycieli możemy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KODEKS 2,0. Szkoła Podstawowa nr6 w Inowrocławiu 1.W szkole nie używamy telefonów komórkowych, poza sytuacjami wyjątkowymi. 2. Za zgodą nauczycieli możemy."— Zapis prezentacji:

1 KODEKS 2,0

2 Szkoła Podstawowa nr6 w Inowrocławiu 1.W szkole nie używamy telefonów komórkowych, poza sytuacjami wyjątkowymi. 2. Za zgodą nauczycieli możemy się z nimi komunikować drogą elektroniczną. 3. Z informacji w Internecie korzystamy samodzielnie i krytycznie. a) Pamiętamy o tym, że nie każda informacja w sieci jest prawdziwa. b) Korzystamy z zaufanych i polecanych przez nauczycieli stron internetowych. c) Nigdy nie kopiujemy informacji z danego źródła. d) Jeżeli wykorzystujemy informacje ze stron internetowych, podajemy źródła. 4. Dbamy o bezpieczeństwo w sieci. Chronimy swoje dane osobowe, hasła i kody. 5. Przestrzegamy zasad korzystania z portali społecznościowych (NK, Facebook) 6. Poznajemy netykietę i jej przestrzegamy. 7. Poznajemy wybrane zagadnienia prawa autorskiego. Z sieci korzystamy zgodnie z prawem. 8. Wypowiadając się w sieci, ćwiczymy umiejętność poprawnego pisania.

3 1.W szkole nie używamy telefonów komórkowych, poza sytuacjami wyjątkowymi.

4 2. Za zgodą nauczycieli możemy się z nimi komunikować drogą elektroniczną.

5 3. Z informacji w Internecie korzystamy samodzielnie i krytycznie. a) pamiętamy o tym, że nie każda informacja w sieci jest prawdziwa. b) korzystamy z zaufanych i polecanych przez nauczycieli stron internetowych. c) nigdy nie kopiujemy informacji z danego źródła. d) jeżeli wykorzystujemy informacje ze stron internetowych, podajemy źródła.

6 JAK OCENIAMY WIRYGODNOŚĆ W INTERNECIE

7

8 4. Dbamy o bezpieczeństwo w sieci. Chronimy swoje dane osobowe, hasła i kody.

9 5. Przestrzegamy zasad korzystania z portali społecznościowych

10

11

12 6. Poznajemy netykietę i jej przestrzegamy.

13 7. Poznajemy wybrane zagadnienia prawa autorskiego. Z sieci korzystamy zgodnie z prawem.

14 8. Wypowiadając się w sieci ćwiczymy umiejętność poprawnego pisania. ide do sklepu potem przyjde do ciebie Idę do sklepu, potem przyjdę do Ciebie.

15 INTERNET JEST SUPER, ALE KORZYSTAJ Z ROZWAGĄ!


Pobierz ppt "KODEKS 2,0. Szkoła Podstawowa nr6 w Inowrocławiu 1.W szkole nie używamy telefonów komórkowych, poza sytuacjami wyjątkowymi. 2. Za zgodą nauczycieli możemy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google