Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Dzień 31 maja rozpoczął się od pobudki o godzinie 11:00. Pragnę zaznaczyć, że dnia 30 maja we Francji obchodzony jest,,Dzień Matki”. Następnie po porannej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Dzień 31 maja rozpoczął się od pobudki o godzinie 11:00. Pragnę zaznaczyć, że dnia 30 maja we Francji obchodzony jest,,Dzień Matki”. Następnie po porannej."— Zapis prezentacji:

1

2  Dzień 31 maja rozpoczął się od pobudki o godzinie 11:00. Pragnę zaznaczyć, że dnia 30 maja we Francji obchodzony jest,,Dzień Matki”. Następnie po porannej toaletce i ubraniu się Celine zaproponowała mi wspólne spędzenie czasu. Ustaliłyśmy, ze będziemy grać w badmintona. Około godziny 13:00 zjadłyśmy lunch. Później wraz z Celine i jej mamą pojechałyśmy do parku linowego. Tam spędziłyśmy trzy godziny. Po powrocie do domu zjadłyśmy uroczystą kolację, która przygotowana była z okazji,,Dnia Matki”. Po kolacji wszyscy poszli spać.

3  The day 30 th I woke up at 11:00 a.m. The day 30th of May is,,The Day of Mother” in France. After I wasched and weared clothes. Celine asked me, If I want we could spend time together. We played badminton. At 13:00 p.m I ate lunch with Celine’s family. I, Celine and her mother went to rope park. In park we were three houers. We went to Celine’s house and we ate dinner. At 22:00 p.m we slept.

4

5

6


Pobierz ppt " Dzień 31 maja rozpoczął się od pobudki o godzinie 11:00. Pragnę zaznaczyć, że dnia 30 maja we Francji obchodzony jest,,Dzień Matki”. Następnie po porannej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google