Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mówienie o przyszłości Future Future. WILL spontaniczne decyzje podjęte w momencie mówienia spontaniczne decyzje podjęte w momencie mówienia przewidywania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mówienie o przyszłości Future Future. WILL spontaniczne decyzje podjęte w momencie mówienia spontaniczne decyzje podjęte w momencie mówienia przewidywania."— Zapis prezentacji:

1 Mówienie o przyszłości Future Future

2 WILL spontaniczne decyzje podjęte w momencie mówienia spontaniczne decyzje podjęte w momencie mówienia przewidywania odnośnie przyszłości oparte na naszych uczuciach, emocjach przewidywania odnośnie przyszłości oparte na naszych uczuciach, emocjach I will buy this sweater. I like it. I think I will live on Mars.

3 Future Future GOING TO decyzje, plany, zamierzenia, które zostały przez nas wcześniej przemyślane decyzje, plany, zamierzenia, które zostały przez nas wcześniej przemyślane przywidywania poparte dowodami przywidywania poparte dowodami I’m going to visit my grandmother. Look at this car. It’s going to fast. It’s going to crash into that tree.

4 Future Future CZAS PRESENT CONTINUOUS plany na najbliższą przyszłość, co do których decyzja zapadała jeszcze przed ich wypowiedzeniem plany na najbliższą przyszłość, co do których decyzja zapadała jeszcze przed ich wypowiedzeniem I’m going to a concert next week. I have already bought the tickets.


Pobierz ppt "Mówienie o przyszłości Future Future. WILL spontaniczne decyzje podjęte w momencie mówienia spontaniczne decyzje podjęte w momencie mówienia przewidywania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google