Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Serwisy edukacyjne IDMnet. Szkolnictwo.pl serwis jest największym w Polsce internetowym informatorem o szkołach i uczelniach. Znajduje się w pierwszej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Serwisy edukacyjne IDMnet. Szkolnictwo.pl serwis jest największym w Polsce internetowym informatorem o szkołach i uczelniach. Znajduje się w pierwszej."— Zapis prezentacji:

1 Serwisy edukacyjne IDMnet

2 Szkolnictwo.pl serwis jest największym w Polsce internetowym informatorem o szkołach i uczelniach. Znajduje się w pierwszej dwudziestce największych serwisów edukacyjnych. Zawiera szczegółowe informacje o uczelniach, liceach i szkołach, gimnazjach, przedszkolach. Statystyki : RU : PV : Kilka słów o serwisie Źródło : Badanie Megapanel PBI/Gemius ; czerwiec 2009

3 Nauka.pl Serwis edukacyjno-lifestylowy Odbiorcami są młodzi aktywni ludzie zorientowani na wiedzę i rozrywkę Statystyki : RU : PV : Kilka słów o serwisie Źródło : Badanie Megapanel PBI/Gemius ; czerwiec 2009

4 Leksyka.pl Internetowy słownik słownictwa ogólnego i specjalistycznego Współpraca ze specjalistami pozwala utrzymać wysoki poziom tłumaczenia Statystyki : RU : PV : Kilka słów o serwisie Źródło : Badanie Megapanel PBI/Gemius ; czerwiec 2009

5 Kilka słów o serwisie Źródło : Badanie Megapanel PBI/Gemius ; czerwiec 2009 Zgapa.pl Nowatorski portal dla studentów i uczniów o charakterze edukacyjnym. Stanowi platformę wiedzy ; jest połączony z obszerną encyklopedią, zawiera materiały merytoryczne tj. np. wypracowania. Statystyki : RU : PV :

6 Kilka słów o serwisie Źródło : Badanie Megapanel PBI/Gemius ; czerwiec 2009 Uczelnie.pl Katalog uczelni w Polsce przeznaczony dla kandydatów na studia dzienne, zaoczne i wieczorowe. Serwis zawiera informacje o wydziałach, kierunkach i specjalizacjach a także zasady rekrutacji i rankingach popularności uczelni. Statystyki : RU : PV :


Pobierz ppt "Serwisy edukacyjne IDMnet. Szkolnictwo.pl serwis jest największym w Polsce internetowym informatorem o szkołach i uczelniach. Znajduje się w pierwszej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google