Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kwiat Kalafiora Charakterystyka Idy. Charakterystyka Ida jest drugą z czterech córek państwa Borejków,którzy mieszkają na ulicy Roosevelta 5. Najbardziej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kwiat Kalafiora Charakterystyka Idy. Charakterystyka Ida jest drugą z czterech córek państwa Borejków,którzy mieszkają na ulicy Roosevelta 5. Najbardziej."— Zapis prezentacji:

1 Kwiat Kalafiora Charakterystyka Idy

2 Charakterystyka Ida jest drugą z czterech córek państwa Borejków,którzy mieszkają na ulicy Roosevelta 5. Najbardziej spośród rodzeństwa przypomina tatę Borejko, po którym odziedziczyła płomiennorudą czuprynę i kocie oczy zielonej barwy, którymi na razie łypie na świat nerwowo i z pewnego rodzaju roztargnieniem.

3 Jest wysoka i przeraźliwie chuda, co dodatkowo wzmaga roztaczającą się wokół niej aurę nieco dziwnej, na pewno nieszablonowej osoby.

4 W odróżnieniu od Gabrieli Ida zwraca uwagę na swój wygląd, chociaż na razie bardziej przypomina pocieszne rude pisklę niż pięknego łabędzia.

5 Ida Borejko - zakompleksiona, niewierząca w siebie, brzydka, ruda, chuda 15-latka, która potem przeobraża się w pewną siebie, wartościową dziewczynę. Ida Borejko - zakompleksiona, niewierząca w siebie, brzydka, ruda, chuda 15-latka, która potem przeobraża się w pewną siebie, wartościową dziewczynę.

6 Strony www http://eszkola.pl/jezyk-polski/charakterystyka-idy-borejko-3298.html http://eszkola.pl/jezyk-polski/charakterystyka-idy-borejko-3298.html http://eszkola.pl/jezyk-polski/charakterystyka-idy-borejko-3298.html http://u-borejkow.blog.onet.pl/2009/08/06/ida-borejkopalys/ http://u-borejkow.blog.onet.pl/2009/08/06/ida-borejkopalys/ http://u-borejkow.blog.onet.pl/2009/08/06/ida-borejkopalys/ http://integra.wordpress.com/2009/06/14/syrena-motyl- indianka-szewcy/ http://integra.wordpress.com/2009/06/14/syrena-motyl- indianka-szewcy/ http://integra.wordpress.com/2009/06/14/syrena-motyl- indianka-szewcy/ http://integra.wordpress.com/2009/06/14/syrena-motyl- indianka-szewcy/ Julka VIa Julka VIa


Pobierz ppt "Kwiat Kalafiora Charakterystyka Idy. Charakterystyka Ida jest drugą z czterech córek państwa Borejków,którzy mieszkają na ulicy Roosevelta 5. Najbardziej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google