Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PLANET FGSW-2624SF Przełącznik Ethernet 24 porty 100Base-FX SFP + 2 porty Gigabit z serii Web Smart.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PLANET FGSW-2624SF Przełącznik Ethernet 24 porty 100Base-FX SFP + 2 porty Gigabit z serii Web Smart."— Zapis prezentacji:

1 PLANET FGSW-2624SF Przełącznik Ethernet 24 porty 100Base-FX SFP + 2 porty Gigabit z serii Web Smart

2 Spis treści Prezentacja produktu Zalety Przeznaczenie Funkcjonalność Dostępne moduły

3 Prezentacja produktu Panel przedni FGSW-2624SF –24 porty 100Base-FX SFP, Fast Ethernet –Dwa porty Gigabit TP / SFP combo –Przycisk RESET powodujący reboot / reset Panel tylny FGSW-2624SF –Gniazdo zasilania AC, dopuszczalne napięcie wejściowe od 100 do 240V, o częstotliwości 50-60Hz

4 Zalety produktu Sprzęt –Zgodny ze standardami IEEE / 802.3u Fast Ethernet oraz IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z Gigabit –24 porty 100Base-FX SFP Fast Ethernet –2 porty Gigabit TP / SFP –Nieblokująca się architektura przełączająca i przepustowość 8.8Gbps –Zapobiega utracie pakietów dzięki backpressure (Half-Duplex) oraz kontroli przepływu PAUSE frame (Full-Duplex) –Auto-MDI / MDI-X dla portów Gigabit –Kompaktowa obudowa, desktop / instalacja w szafie –Plug and play Oprogramowanie –Zestaw funkcji SMART ułatwia kontrolowanie przełącznika poprzez sieć oraz konsolę. Funkcje takie jak VLAN, Trunking, Monitorowanie portów, kontrola przepustowości czy QoS są dostępne poprzez interfejs sieciowy

5 ISP / Dostawca usług Zalety produktu Przełącznik warstwy 2 Konwerter mediów Przełącznik warstwy 2 światłowód

6 Przeznaczenie Przełącznik węzłowy sieci w architekturze FTTx –Dzięki 24 portom 100Base-FX SFP oraz 2 portom Gigabit TP/SFP, przełącznik stanowi doskonałe wysokowydajne i efektywne rozwiązanie dla zastosowań w sieciach FTTx. Do budowy rozwiązań sieciowych FTTH (Fiber to the Home) lub FTTC (Fiber to the Curb) dla ISP oraz FTTB (Fiber to the Building) dla przedsiębiorstw można wykorzystywać moduły SFP oraz Bidi (WDM) o różnym zasięgu. W porównaniu z tradycyjnymi przełącznikami światłowodowymi oferującymi stały zasięg (2Km) i tryb połączenia (tylko SC), 24 porty SFP przełącznika FGSW-2624SF czynią z niego elastyczne rozwiązanie dla ISP oraz przedsiębiorstw. Dodatkowo, 2 gigabitowe porty TP/SFP mogą zostać wykorzystane do nawiązywania wysokowydajnego połączenia z siecią szkieletową czy serwerownią.

7 20 Km Przeznaczenie 2 Km 20 Km 40 Km 2 Km 10 Km

8 Przeznaczenie Przełącznik MTU –W zastosowaniach MTU/MDU dzięki bogatym funkcjom przełącznik eliminuje tradycyjne problemy związane z sieciami Ethernet. Dzięki funkcji VLAN możliwa jest segregacja użytkowników, co w połączeniu z możliwością stosowania modułów światłowodowych czyni z przełącznika FGSW-2624SF doskonałe rozwiązanie dla dostawców usług MTU.

9 Przeznaczenie 10 Km ISP

10 Przeznaczenie Przełącznik sieci szkieletowej –Dysponując nie blokującą się architekturą i przepustowością 8.8 Gbps, przełącznik zaspokoi obecne i przyszłe wymagania każdej, wysokowydajnej sieci. Po zainstalowania modułów Gigabit Ethernet SX/LX, 2 porty Gigabit TP/SFP combo umożliwiają stworzenie połączenia do sieci szkieletowej.

11 Funkcje sprzętowe 24 porty 100Base-FX SFP Fast Ethernet 2 porty Gigabit TP / SFP combo Sprzętowa auto negocjacja 10/100/1000Mbps dla portów Gigabit Kontrola przepływu dla Full-Duplex oraz back pressure dla Half-Duplex Tablica adresów MAC – 8k wpisów, automatyczne uczenie się i odświeżanie Bufor danych 512KB Automatyczne MDI / MDI-X dla portów Gigabit Diody LED ułatwiające diagnostykę: –System: PWR.SYSTEM –Dla każdego portu: LNK/ACT.100. Matryca przełączająca 8.8Gbps oraz 6.54Mpps przepustowości Zgodny ze standardami IEEE / 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z /ab Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control Zgodny z certyfikatami EMI FCC, CE class A

12 Funkcje programowe Zdalne zarządzanie poprzez sieć Obsługa VLAN –VLAN rozdziela na niezależne podsieci –Obsługa IEEE 802.1Q VLAN –Obsługa VLAN bazującego na portach –Do 26 grup VLAN Łączenie portów w magistralę (Trunking) Możliwość utworzenia magistrali o dużej przepustowości –Siedem grup po maksymalnie 8 portów Monitoring portów Umożliwia śledzenie ruchu na każdym porcie w czasie rzeczywistym –Monitoruje ruch RX,TX oraz RX & TX Kontrola przepustowości dla każdego portu IEEE 802.p QoS dla każdego portu Obsługa Listy kontroli dostępu

13 Funkcjonalność Interfejs zdalnego zarządzania poprzez sieć

14 Funkcjonalność Ekran konfiguracji portów – interfejs zarządzania poprzez sieć

15 Funkcjonalność Ekran konfiguracji portów – interfejs zarządzania poprzez sieć

16 Funkcjonalność Grupowanie portów (Trunking) – interfejs zarządzania poprzez sieć

17 Funkcjonalność Ekran konfiguracji VLAN – interfejs zarządzania poprzez sieć

18 Funkcjonalność Ekran konfiguracji VLAN – interfejs zarządzania poprzez sieć

19 Funkcjonalność Ekran konfiguracji VLAN – interfejs zarządzania poprzez sieć

20 Funkcjonalność Ekran funkcji monitorowania portów – interfejs zarządzania poprzez sieć

21 Funkcjonalność Ekran konfiguracji QoS – interfejs zarządzania poprzez sieć

22 Funkcjonalność Ekran liczników portów – interfejs zarządzania poprzez sieć

23 Funkcjonalność Ekran Listy kontroli dostępu – interfejs zarządzania poprzez sieć

24 Funkcjonalność Ekran funkcji Web Smart – interfejs zarządzania poprzez sieć

25 Dostępne moduły FGSW-2624SF 100Base-FX SFP Transceiver MFB-FXSFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2KM MFB-F20SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20KM MFB-FA20SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1310nm) -20KM MFB-FB20SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1550nm) -20KM 1000Base-SX/LX Transceiver MGB-GT: SFP-Port 1000Base-T mini-GBIC MGB-SX: SFP-Port 1000Base-SX mini-GBIC MGB-LX: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC MGB-L50: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC-50km MGB-L70: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC-70km MGB-LA10: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC LC WDM (TX:1310nm), SM,10km MGB-LB10: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC LC WDM (TX:1550nm), SM,10km MGB-LA20: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC LC WDM (TX:1310nm), SM,20km MGB-LB20: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC LC WDM (TX:1550nm), SM,20km MGB-LA40: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC LC WDM (TX:1310nm), SM,40km MGB-LB40: SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC LC WDM (TX:1550nm), SM,40km

26 Pioneer of IP Innovation PLANET Technology Corp


Pobierz ppt "PLANET FGSW-2624SF Przełącznik Ethernet 24 porty 100Base-FX SFP + 2 porty Gigabit z serii Web Smart."

Podobne prezentacje


Reklamy Google