Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ale wszystko skończyło się happy endem…. TIPI CAMP- WIOSKA INDIAŃSKA Kolejną atrakcją rekreacyjno sportową Męciny jest bez wątpienia Wioska Indiańska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ale wszystko skończyło się happy endem…. TIPI CAMP- WIOSKA INDIAŃSKA Kolejną atrakcją rekreacyjno sportową Męciny jest bez wątpienia Wioska Indiańska."— Zapis prezentacji:

1

2 Ale wszystko skończyło się happy endem….

3 TIPI CAMP- WIOSKA INDIAŃSKA Kolejną atrakcją rekreacyjno sportową Męciny jest bez wątpienia Wioska Indiańska. Wioska ma wiele atrakcji przeznaczonych szczególnie dla dzieci, ale także dla dorosłych. Posiada 3 czteroosobowe indiańskie tipi z paleniskiem i kociołkiem w którym przygotujesz indiańską strawę.

4

5 Poza tym w ofercie Wioski jest wiele konkurenci i zabaw sprawnościowych które czekają na chętnych zakosztowania życia Indianina: strzelanie z łuku, rzut tomahawkiem, Indiański tor przeszkód

6

7

8 STADNINA KONI W pobliżu Wioski Indiańskiej Tipi Camp znajduje się również stadnina koni. W ramach działalności gospodarczej organizowane są tu imprezy rekreacyjne: biwaki, kuligi, przejażdżki konne, przejażdżki bryczką, ogniska, biesiady, spotkanie integracyjne połączone z poznawaniem tradycji życia na wsi.

9

10

11 ANI CROSS Ostatnią z atrakcji sportowych jakie przedstawiamy jest firma AniCross. To firma organizująca profesjonalne imprezy integracyjne, gdzie w wspaniałej atmosferze można dobrze się bawić, korzystając z wypożyczalni quadów, pola paintballowego, parku linowego oraz innych licznnych atrakcji przygotowanych dla każdego - bez względu na wiek!

12

13

14

15 Tak oto prezentuje się bogata oferta atrakcji sportowych Męciny. Mamy nadzieję, że każdy zarówno jej mieszkaniec jak i gość znajdzie wśród tych atrakcji coś w sam raz dla siebie. I na koniec pamiętajmy! RUCH TO ZDROWIE!!!!

16 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ Grupa badawcza: Marlena Smoter Kamila Wójcik Weronika Sukiennik Joanna Stefaniak Patrycja Kalisz Jan Stawiarski


Pobierz ppt "Ale wszystko skończyło się happy endem…. TIPI CAMP- WIOSKA INDIAŃSKA Kolejną atrakcją rekreacyjno sportową Męciny jest bez wątpienia Wioska Indiańska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google