Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Deutschland - Hannover. Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Deutschland - Hannover. Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę"— Zapis prezentacji:

1 Deutschland - Hannover

2 Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę do Hannover (Niemcy)

3 Ceny Sindbad: 369.90 PLN Riviera: 389.90 PLN Eurobus: 370.00 PLN

4 Standard autokarów Sindbad: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek z gorącymi oraz zimnymi napojami, stoliczki, podnóżki, siedzenia rozkładane i rozsuwane. Riviera: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek, stoliczki i podnóżki. Eurobus: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek, stoliczki, podnóżki.

5 Trasa Sindbad: Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Pyskowice - Strzelce Opolskie - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Legnica - Olszyna – Hannover Riviera: Chorzów - Bytom - Tarnowskie Góry - Tworóg - Lubliniec - Dobrodzień - Olesno - Opole - Wrocław - Hannover Eurobus: Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Pyskowice - Toszek - Strzelce Opolskie - Opole - Wrocław - Legnica - Braunschweig - Hannover

6 Informacje o firmach

7 Prywatne Biuro Podróży Sindbad powstało w 1983 roku i jest jednym z najstarszych i największych biur podróży w Polsce. Aktualnie zatrudniamy grupę ponad 350 pracowników i dysponujemy flotą prawie 100 własnych komfortowych autokarów marki Setra. Obecnie podstawową działalnością Sindbada są: regularne, międzynarodowe przewozy autokarowe, organizacja imprez turystycznych, wycieczki szkolne, organizacja wyjazdów na imprezy sportowe. wynajem autokarów, incentive (imprezy dla firm), rezerwacja hoteli, rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych. Połączenia: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, UK, Węgry, Włochy.

8 Obsługa regularnych przewozów autobusowych to glówna dzialalność firmy Riviera. Realizuje ona regularne, oparte na rozkładzie jazdy połączenia autobusowe z większych miast południowej Polski do miast północnych Niemiec tj. Wolfsburg, Hildeshem, Hannover, Bremen, Delmenhorst, Oldenburg, Wilhelmshaven, Witmund, Aurich, Emden, Norden, Norddeich oraz codzienne połączenia na linii Opole - Warszawa przez Ozimek, Dobrodzień, Lubliniec, Częstochowa. Połączenia: Belgia, Francja, Holandia, Niemcy, UK, Włochy.

9 Eurobus: Eurobus powstał w roku 2003, jako platforma zrzeszająca przewoźników z długoletnim doświadczeniem: Eurotrans, Orland, Trans Service - udziałowców Eurobusu, a także firmy przewozowe na zasadach partnerskich: Active Trade, Almabus, Biacomex, Intercars, Juventur, PKS Stalowa Wola, PPKS Warszawa i Riviera. Połączenia: Austria, Belgia, Czechy, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, UK, Włochy.

10 Obliczanie trasy Chorzów - Hannover 771 km – około 11 godzin.

11 Z Chorzowa wjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Wrocławia. Jedziemy autostradą A4 (mijamy Opole, Wrocław, Legnicę). Na węźle Krzyżowa odbijamy na autostradę A18 do granicy Olszyna/Klein Bademeusel. Dalej autostradą A15 do węzła Dreieck Spreewald i wjeżdżamy na autostradę A13. Kierując się autostradą A13 dojeżdżamy do węzła Berliner Ring i wjeżdżamy na autostradę A10. Dojeżdżamy do Berliner Ring niedaleko Bliesendorf i wjeżdżamy na autostradę A2. Na węźle Kreuz Hannover Buchholz wjeżdżamy na autostradę A37 w kierunku Hannover aż do Hamburger Allee Straße.

12 Chorzów 27.11.2012r. Biuro Podróży Ekonomik - Tour sp. z o.o. Ul. Urbanowicza 2 41-500 Chorzów NIP: 123 45 67 890 REGON: 301930312 P.B.P. SINDBAD 45-015 Opole Rynek 8 tel.kom. +48 603 761 293 tel. + 48 77 402 13 00 fax + 48 77 402 13 25 e-mail grupy@sindbad.plgrupy@sindbad.pl Zamówienie Zwracam się z uprzejmą prośbą o wynajęcie autokaru wysokiej klasy z klimatyzacją, telewizorem, barkiem i toaletą dla grupy 30 osób (27 uczniów, 2 opiekunów i pilot). Wyjazd w dniu 05.12.2012r. przy ZSE w Chorzowie ul. Urbanowicza 2 o godz. 06.00., natomiast przyjazd w dniu 12.12.2012 przy ZSE w Chorzowie ul. Urbanowicza 2 ok. godziny 10.00. Trasa przejazdu Chorzów – Hannover: Z Chorzowa wjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Wrocławia. Jedziemy autostradą A4 (mijamy Opole, Wrocław, Legnicę). Na węźle Krzyżowa odbijamy na autostradę A18 do granicy Olszyna/Klein Bademeusel. Dalej autostradą A15 do węzła Dreieck Spreewald i wjeżdżamy na autostradę A13. Kierując się autostradą A13 dojeżdżamy do węzła Berliner Ring i wjeżdżamy na autostradę A10. Dojeżdżamy do Berliner Ring niedaleko Bliesendorf i wjeżdżamy na autostradę A2. Na węźle Kreuz Hannover Buchholz wjeżdżamy na autostradę A37 w kierunku Hannover aż do Hamburger Allee Straße. Łączne zestawienie kilometórw 771 km. Proszę o 4 postoje (dwa 15 minutowe na dowolnych stacjach benzynowych w Polsce, jeden 30 minutowy na granicy Polsko-Niemieckiej oraz dwa 10 minutowe na dowolnych stacjach benzynowych w Niemczech). Koszty związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem kierowcy pokrywa organizator imprezy. Należność za ww. usługę zostanie uregulowana po otrzymaniu faktury. Proszę o pisemne potwierdzenie zamówienia. Z poważaniem Klaudia Ogrodowicz

13 Podsumowanie Wybrałam to miasto ze względu na jego bogatą kulturę i dużą ilość różnorodnych imprez, które zachęcają młodych ludzi do przyjazdu. Moim zdaniem najlepszym przewoźnikiem będzie Sindbad, ponieważ oferuje najniższą cenę za przejazd oraz autobus wysokiej klasy.

14 Bibliografia http://www.obliczanietrasy.pl/ http://sindbad.pl/ http://www.riviera.pl/ http://www.eurobus.pl/ http://biletyautobusowe.com.pl/


Pobierz ppt "Deutschland - Hannover. Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę"

Podobne prezentacje


Reklamy Google