Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Deutschland - Hannover. Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Deutschland - Hannover. Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę"— Zapis prezentacji:

1 Deutschland - Hannover

2 Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę do Hannover (Niemcy)

3 Ceny Sindbad: PLN Riviera: PLN Eurobus: PLN

4 Standard autokarów Sindbad: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek z gorącymi oraz zimnymi napojami, stoliczki, podnóżki, siedzenia rozkładane i rozsuwane. Riviera: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek, stoliczki i podnóżki. Eurobus: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek, stoliczki, podnóżki.

5 Trasa Sindbad: Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Pyskowice - Strzelce Opolskie - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Legnica - Olszyna – Hannover Riviera: Chorzów - Bytom - Tarnowskie Góry - Tworóg - Lubliniec - Dobrodzień - Olesno - Opole - Wrocław - Hannover Eurobus: Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Pyskowice - Toszek - Strzelce Opolskie - Opole - Wrocław - Legnica - Braunschweig - Hannover

6 Informacje o firmach

7 Prywatne Biuro Podróży Sindbad powstało w 1983 roku i jest jednym z najstarszych i największych biur podróży w Polsce. Aktualnie zatrudniamy grupę ponad 350 pracowników i dysponujemy flotą prawie 100 własnych komfortowych autokarów marki Setra. Obecnie podstawową działalnością Sindbada są: regularne, międzynarodowe przewozy autokarowe, organizacja imprez turystycznych, wycieczki szkolne, organizacja wyjazdów na imprezy sportowe. wynajem autokarów, incentive (imprezy dla firm), rezerwacja hoteli, rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych. Połączenia: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, UK, Węgry, Włochy.

8 Obsługa regularnych przewozów autobusowych to glówna dzialalność firmy Riviera. Realizuje ona regularne, oparte na rozkładzie jazdy połączenia autobusowe z większych miast południowej Polski do miast północnych Niemiec tj. Wolfsburg, Hildeshem, Hannover, Bremen, Delmenhorst, Oldenburg, Wilhelmshaven, Witmund, Aurich, Emden, Norden, Norddeich oraz codzienne połączenia na linii Opole - Warszawa przez Ozimek, Dobrodzień, Lubliniec, Częstochowa. Połączenia: Belgia, Francja, Holandia, Niemcy, UK, Włochy.

9 Eurobus: Eurobus powstał w roku 2003, jako platforma zrzeszająca przewoźników z długoletnim doświadczeniem: Eurotrans, Orland, Trans Service - udziałowców Eurobusu, a także firmy przewozowe na zasadach partnerskich: Active Trade, Almabus, Biacomex, Intercars, Juventur, PKS Stalowa Wola, PPKS Warszawa i Riviera. Połączenia: Austria, Belgia, Czechy, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, UK, Włochy.

10 Obliczanie trasy Chorzów - Hannover 771 km – około 11 godzin.

11 Z Chorzowa wjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Wrocławia. Jedziemy autostradą A4 (mijamy Opole, Wrocław, Legnicę). Na węźle Krzyżowa odbijamy na autostradę A18 do granicy Olszyna/Klein Bademeusel. Dalej autostradą A15 do węzła Dreieck Spreewald i wjeżdżamy na autostradę A13. Kierując się autostradą A13 dojeżdżamy do węzła Berliner Ring i wjeżdżamy na autostradę A10. Dojeżdżamy do Berliner Ring niedaleko Bliesendorf i wjeżdżamy na autostradę A2. Na węźle Kreuz Hannover Buchholz wjeżdżamy na autostradę A37 w kierunku Hannover aż do Hamburger Allee Straße.

12 Chorzów r. Biuro Podróży Ekonomik - Tour sp. z o.o. Ul. Urbanowicza Chorzów NIP: REGON: P.B.P. SINDBAD Opole Rynek 8 tel.kom tel fax Zamówienie Zwracam się z uprzejmą prośbą o wynajęcie autokaru wysokiej klasy z klimatyzacją, telewizorem, barkiem i toaletą dla grupy 30 osób (27 uczniów, 2 opiekunów i pilot). Wyjazd w dniu r. przy ZSE w Chorzowie ul. Urbanowicza 2 o godz , natomiast przyjazd w dniu przy ZSE w Chorzowie ul. Urbanowicza 2 ok. godziny Trasa przejazdu Chorzów – Hannover: Z Chorzowa wjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Wrocławia. Jedziemy autostradą A4 (mijamy Opole, Wrocław, Legnicę). Na węźle Krzyżowa odbijamy na autostradę A18 do granicy Olszyna/Klein Bademeusel. Dalej autostradą A15 do węzła Dreieck Spreewald i wjeżdżamy na autostradę A13. Kierując się autostradą A13 dojeżdżamy do węzła Berliner Ring i wjeżdżamy na autostradę A10. Dojeżdżamy do Berliner Ring niedaleko Bliesendorf i wjeżdżamy na autostradę A2. Na węźle Kreuz Hannover Buchholz wjeżdżamy na autostradę A37 w kierunku Hannover aż do Hamburger Allee Straße. Łączne zestawienie kilometórw 771 km. Proszę o 4 postoje (dwa 15 minutowe na dowolnych stacjach benzynowych w Polsce, jeden 30 minutowy na granicy Polsko-Niemieckiej oraz dwa 10 minutowe na dowolnych stacjach benzynowych w Niemczech). Koszty związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem kierowcy pokrywa organizator imprezy. Należność za ww. usługę zostanie uregulowana po otrzymaniu faktury. Proszę o pisemne potwierdzenie zamówienia. Z poważaniem Klaudia Ogrodowicz

13 Podsumowanie Wybrałam to miasto ze względu na jego bogatą kulturę i dużą ilość różnorodnych imprez, które zachęcają młodych ludzi do przyjazdu. Moim zdaniem najlepszym przewoźnikiem będzie Sindbad, ponieważ oferuje najniższą cenę za przejazd oraz autobus wysokiej klasy.

14 Bibliografia


Pobierz ppt "Deutschland - Hannover. Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę"

Podobne prezentacje


Reklamy Google