Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Zaangażowanie całej szkoły do pracy nad kodeksem.  Przygotowanie uczniów do debat.  Zbieranie materiałów.  Utworzenie skrzynki mailowej do kontaktów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Zaangażowanie całej szkoły do pracy nad kodeksem.  Przygotowanie uczniów do debat.  Zbieranie materiałów.  Utworzenie skrzynki mailowej do kontaktów."— Zapis prezentacji:

1

2  Zaangażowanie całej szkoły do pracy nad kodeksem.  Przygotowanie uczniów do debat.  Zbieranie materiałów.  Utworzenie skrzynki mailowej do kontaktów wychowawców z nauczycielami zalogowanymi do programu.

3  BURZE MÓZGÓW  ELEMENTY DRAMY  DYSKUSJE  MAPY MYŚLI  PIRAMIDY PRIORYTETÓW  PROJEKTOWANIE IDEALNE

4

5 NA POZIOMIE KLAS I-III KODEKSY W FORMIE GRAFICZNEJ NA POZIOMIE KLAS IV-VI KODEKSY W FORMIE PISEMNEJ

6  Uczestnicy debaty: przedstawiciele wszystkich klas z pierwszego i drugiego etapu edukacyjnego  Prowadzenie: Katarzyna Łukaszewska

7 1. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły korzystają z pracowni komputerowych oraz tablic multimedialnych podczas zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. 2. Zarówno w czasie zabawy, jak i nauki z Internetu korzystamy mądrze i bezpiecznie, weryfikujemy zdobywane informacje. 3. Nie jesteśmy złodziejami, więc nie kradniemy – zawsze podajemy źródła, linki, nazwy stron, z których korzystaliśmy bawiąc się i pracując.

8

9 Prezentacja: Katarzyna Łukaszewska


Pobierz ppt " Zaangażowanie całej szkoły do pracy nad kodeksem.  Przygotowanie uczniów do debat.  Zbieranie materiałów.  Utworzenie skrzynki mailowej do kontaktów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google