Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Stworzenie objawia majestat Twój. Stworzenie objawia majestat Twój. Od kolorów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Stworzenie objawia majestat Twój. Stworzenie objawia majestat Twój. Od kolorów."— Zapis prezentacji:

1 Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Stworzenie objawia majestat Twój. Stworzenie objawia majestat Twój. Od kolorów jesieni po wiosenny nów Wszystko śpiewa Ci pieśń pełną cudownych słów ogłaszając: Wszystko śpiewa Ci pieśń pełną cudownych słów ogłaszając: Niepojęty

2 Dawid Wawrzyniak Executive, Business and Life coach Założyciel i prezes Fundacji PROCA

3 Len Schlesinger

4 Kto zaufał Ci Kto zaufał Ci, ten uwierzył, że nie zawstydzi go nic Moc Twego ramienia jest skałą schronienia kiedy skrada się wróg. Szczęśliwy ten, kto uwierzył, nie zawstydzi go nic Moc Twego ramienia jest skałą schronienia Kiedy skrada się wróg

5 Kto zaufał Ci Zawsze będę ufać, pomnażać wszelką Twą chwałę I głosić Twą sprawiedliwość, gdy sięga ona aż do nieba Ubierasz mą duszę w dostojność To co umarłe ożywiasz Raduje się moje serce, wierność Wszechmocnego nieustannie opowiadać chcę.

6 Kto zaufał Ci Któż jest taki jak Ty, taki jak Ty O nie! Nie dorówna, nie dorówna Tobie nikt! Któż jest taki jak Ty, taki jak Ty Mój Bóg, mój Król, mój Pan! Któż jest taki jak Ty, taki jak Ty O nie! Nie dorówna, nie dorówna Tobie nikt! Któż jest taki jak Ty, taki jak Ty Tobie zaufałem!!!

7 Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Stworzenie objawia majestat Twój. Stworzenie objawia majestat Twój. Od kolorów jesieni po wiosenny nów Wszystko śpiewa Ci pieśń pełną cudownych słów ogłaszając: Wszystko śpiewa Ci pieśń pełną cudownych słów ogłaszając: Niepojęty

8

9

10

11

12

13 Autobusy : Linie 105,129 Przystanki: Uniwersytet Rolniczy Biskupa Prandoty Cmentarz n/ż Politechnika DWORZEC GŁ.ZACH.(GALERIA)

14 Następna sesja 14:30 Zapraszamy


Pobierz ppt "Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Z głębokości mórz, aż po szczyty gór Stworzenie objawia majestat Twój. Stworzenie objawia majestat Twój. Od kolorów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google