Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pokaz dla rodziców, piątek 28 maja. 28 maja 2010 roku o godzinie 18:00 rozpoczęło się przedstawienie przygotowane dla rodziców i nauczycieli przez polskich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pokaz dla rodziców, piątek 28 maja. 28 maja 2010 roku o godzinie 18:00 rozpoczęło się przedstawienie przygotowane dla rodziców i nauczycieli przez polskich."— Zapis prezentacji:

1 Pokaz dla rodziców, piątek 28 maja

2 28 maja 2010 roku o godzinie 18:00 rozpoczęło się przedstawienie przygotowane dla rodziców i nauczycieli przez polskich i francuskich uczniów.

3 Na początku krótkie przemówienie wygłosił dyrektor College St Augustin Pan Martineau. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Aleksandra Okraska, dziękując nauczycielom i rodzicom uczniów francuskich za przyjęcie polskich uczniów do swoich domów.

4 Przedstawienie rozpoczęła polsko-francuska grupa prezentując piosenkę „ Sur le bord de la rivière”, której nauczyła nas grupa trubadurów.

5 Następne dwie grupy złożone z polskich i francuskich uczniów przedstawiły dwa średniowieczne tańce.

6 Ostatnia grupa zaprezentowała grę na średniowiecznych instrumentach.

7 Po występach mogliśmy obejrzeć albumy o Polsce, wykonane przez uczniów francuskich.

8 Na koniec wszyscy zostaliśmy zaproszeni na mały poczęstunek przed szkołą. Około godziny 20:00 rozeszliśmy się do swoich domów. Anna Kulak Monika Liberda


Pobierz ppt "Pokaz dla rodziców, piątek 28 maja. 28 maja 2010 roku o godzinie 18:00 rozpoczęło się przedstawienie przygotowane dla rodziców i nauczycieli przez polskich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google