Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Olga Sikorska i Marek Wilczek – uczniowie II LO w Zespole Szkół Nr 1 w Piszu zgłosili się do udziału w XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. W ramach tego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Olga Sikorska i Marek Wilczek – uczniowie II LO w Zespole Szkół Nr 1 w Piszu zgłosili się do udziału w XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. W ramach tego."— Zapis prezentacji:

1 Olga Sikorska i Marek Wilczek – uczniowie II LO w Zespole Szkół Nr 1 w Piszu zgłosili się do udziału w XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. W ramach tego projektu zorganizowali szkolną debatę „Reformujemy Samorząd Szkolny”

2 Dnia 29.03.2012 w Zespole Szkół nr 1 w Piszu odbyło się zebranie przedstawicieli samorządów klasowych i władz samorządu na temat reformy SU. Zostało przeprowadzone krótkie głosowanie nad chęcią dokonania zmian. Na pytanie „Czy uważasz, że Samorząd Uczniowski wymaga reformy? Dnia 29.03.2012 w Zespole Szkół nr 1 w Piszu odbyło się zebranie przedstawicieli samorządów klasowych i władz samorządu na temat reformy SU. Zostało przeprowadzone krótkie głosowanie nad chęcią dokonania zmian. Na pytanie „Czy uważasz, że Samorząd Uczniowski wymaga reformy?

3 Oto wyniki…(%)

4 30.03.2012 po dwóch przedstawicieli z każdej klasy zgłosiło się po 2 pytania, by przygotować się do debaty.

5

6

7

8 03.04.2012 w auli Zespołu Szkół Nr 1 w Piszu odbyła się debata pod hasłem „Reformujemy samorząd szkolny” 6 osobowe zespoły z klas gimnazjum i liceum wraz z nauczycielami przedstawiło swoje pomysły odpowiedzi na 6 pytań.

9 1.Jakie sekcje samorządu uczniowskiego możemy utworzyć? 2.Jak zachęcić uczniów do włączenia się do sekcji samorządu? 3.W jaki sposób Samorząd Uczniowski w naszej szkole może współpracować z innymi instytucjami i mediami? 4.Jak możemy zintegrować uczniów z nauczycielami oraz uczniów między sobą? 5.Jak sprawić by praca Samorządu Uczniowskiego była bardziej efektywna? (chodzi o sprawy organizacyjne)? 6. Jak usprawnić przepływ informacji w szkole, komunikację nauczyciele/samorząd  uczniowie?

10 Powitanie

11

12 A zaraz potem ciężka praca każdej z drużyn…

13

14

15

16

17

18 Przedstawienie wyników

19

20

21

22

23 Zdjęcie grupowe po zakończeniu debaty Zdjęcie grupowe po zakończeniu debaty

24 Debatę zorganizowali Olga Sikorska Olga Sikorska Marek Wilczko Marek Wilczko Damian Żyluk-opiekun Damian Żyluk-opiekun


Pobierz ppt "Olga Sikorska i Marek Wilczek – uczniowie II LO w Zespole Szkół Nr 1 w Piszu zgłosili się do udziału w XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. W ramach tego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google