Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nowoczesny dom jednorodzinny projektu Roberta Koniecznego łączy w sobie cechy ekstrawagancji i klasyki. Forma budynku oraz jego faktura inspiruje swoją

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nowoczesny dom jednorodzinny projektu Roberta Koniecznego łączy w sobie cechy ekstrawagancji i klasyki. Forma budynku oraz jego faktura inspiruje swoją"— Zapis prezentacji:

1

2 Nowoczesny dom jednorodzinny projektu Roberta Koniecznego łączy w sobie cechy ekstrawagancji i klasyki. Forma budynku oraz jego faktura inspiruje swoją przestrzennością, która pogłębia wrażenie nieograniczoności ludzkiej wyobraźni.

3 Właśnie po to, żeby wtopić dom w otoczenie. Piękna uliczka ze starodrzewem odbija się w szklanej elewacji, dom zamiast się narzucać, ją wchłania. Te słowa idealnie odzwierciedlają sedno projektu. Dom pomimo swych rozmiarów (700 m kw.) wtapia się w otoczenie, wydaje się być jego częścią.

4 Teren jaki zajmuje budynek jest otoczony drzewami. Ważne jest to że budynek nie będzie sprawiał kłopotu sąsiadom, gdyż szklany dom nie narzuca się otoczeniu, ale je dopełnia. To pokazuje jak dużo można zdziałać używając minimalnych środków.


Pobierz ppt "Nowoczesny dom jednorodzinny projektu Roberta Koniecznego łączy w sobie cechy ekstrawagancji i klasyki. Forma budynku oraz jego faktura inspiruje swoją"

Podobne prezentacje


Reklamy Google