Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Combat Girls reż. David Wnendt Niemcy 2011. swój/obcy/inny marseilleexpos.com.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Combat Girls reż. David Wnendt Niemcy 2011. swój/obcy/inny marseilleexpos.com."— Zapis prezentacji:

1 Combat Girls reż. David Wnendt Niemcy 2011

2 swój/obcy/inny marseilleexpos.com

3 nazizm wypracowania24.pl rasistowska, antykomunistyczna i antysemicka ideologia Niemieckiej Narodowo- Socjalistycznej Partii Robotników (NSDAP). Skrajna odmiana faszyzmu opierająca się na biologicznym rasizmie, w szczególności na antysemityzmie, czerpiąca z haseł zarówno nacjonalistycznych, jak i socjalnych, trudna do jednoznacznego uplasowania na klasycznej osi prawica-lewica.

4 neonazim Nie obarczone poczuciem winy w takim stopniu jak poprzednie pokolenie kieruje się ku nacjonalizmowi, który wydaje się idealną odpowiedzią na ich problemy.

5 symbolika plaży Ostatni dzień lata [1958] Tadeusza Konwickieiego Transgresja - dosłownie: stopniowe zalewanie powierzchni lądu przez morze. W humanistyce - przekraczanie ustalonych kanonów, zwyczajów, wrażliwości, języka mówienia. Wiąże się z poszukiwaczami nowości, burzycielami ładu.

6 neonazim w kinie

7 gniew kobiet gniew kobiet czy dziewczynie wolno być wkur…zoną? wzburzenie, oburzenie, irytacja, rozdrażnienie, zdenerwowanie, złość, pasja, szał, wściekłość, furia, rozdrażnienie, pasja, rankor, rozjuszenie, rozsierdzenie …. max-logic.com

8 złe – izmy ksenofobia nacjonalizm rasizm szowinizm

9 pop-nazi

10 zapraszamy na film www.nhef.pl znajdź nas na facebooku!


Pobierz ppt "Combat Girls reż. David Wnendt Niemcy 2011. swój/obcy/inny marseilleexpos.com."

Podobne prezentacje


Reklamy Google